Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ηθικό δίδαγμα:

Μη βαριέσαι να αγοράσεις σκληρό δίσκο..

Κάτι παρόμοιο έπαθα κ εγώ, αλλά ήταν 1 ΤΒ από τόρρεντς.

Απλά μου πήρε 1 μήνα να τα ξανακατεβάσω..

Αλλά καλώς ή κακώς με τους δίσκους που δεν την παλεύουν, δεν είναι να παίζεις..

Link to comment
Share on other sites

άντε με αυτήν την βροχή να περπατάς 1,5χλμ σε ανηφόρα για να φτάσεις στην Κηφισίας για να πάρεις το 550, που θα κατέβει την -πηγμένη και πνιγμένη- Κηφισίας σε άγνωστο χρονικό διάστημα, για να περιμένεις στη βροχή κανένα μισάωρο για να περάσει το 250, και να φτάσει, μετά από άγνωστο χρονικό διάστημα κι αυτό, στην πανεπιστημιούπολη. Κι όλα αυτά, επειδή αποφάσισαν χθες το απόγευμα τα καθίκια της στασυ, να κάνουν σήμερα απεργία. Και ζητάνε την κατανόησή μας. απόλυση σε όλους.

ΥΓ απόλυση και στην ηλίθια στη ΔΟΥ Κηφισιάς, και στην προϊσταμένη της, που βαριόταν να μου βγάλει αποδεικτικό φορολογικής ενημερώτητας, και αφού περίμενα 45 λεπτά εκεί, αναγκάστηκα να πάω να περιμένω και στη ΔΟΥ Αμαρουσίου πόσην ώρα...

Link to comment
Share on other sites

άντε με αυτήν την βροχή να περπατάς 1,5χλμ σε ανηφόρα για να φτάσεις στην Κηφισίας για να πάρεις το 550, που θα κατέβει την -πηγμένη και πνιγμένη- Κηφισίας σε άγνωστο χρονικό διάστημα, για να περιμένεις στη βροχή κανένα μισάωρο για να περάσει το 250, και να φτάσει, μετά από άγνωστο χρονικό διάστημα κι αυτό, στην πανεπιστημιούπολη. Κι όλα αυτά, επειδή αποφάσισαν χθες το απόγευμα τα καθίκια της στασυ, να κάνουν σήμερα απεργία. Και ζητάνε την κατανόησή μας. απόλυση σε όλους.

ΥΓ απόλυση και στην ηλίθια στη ΔΟΥ Κηφισιάς, και στην προϊσταμένη της, που βαριόταν να μου βγάλει αποδεικτικό φορολογικής ενημερώτητας, και αφού περίμενα 45 λεπτά εκεί, αναγκάστηκα να πάω να περιμένω και στη ΔΟΥ Αμαρουσίου πόσην ώρα...

Πάρε ποδήλατο.. :) Και με βροχή (με 2 αδιάβροχα), και με απεργίες και με κίνηση είσαι σίγουρος ότι θα φτάσεις, μπορεί να αργήσεις, αλλά δεν θα περιμένεις κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ποδήλατο.. :) Και με βροχή (με 2 αδιάβροχα), και με απεργίες και με κίνηση είσαι σίγουρος ότι θα φτάσεις, μπορεί να αργήσεις, αλλά δεν θα περιμένεις κανέναν.

Για τις βροχές εδώ που μένω θέλει βάρκα όχι ποδήλατο. Εκτός αν εννοείς αυτά τα ποδήλατα-βάρκες που έχουν στις λίμνες :p

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγες μερες ξεκιναει η εξεταστικη και η βαριομαρα βαραει κοκκινο.

Και εχω και πριμ 20Ε για καθε μαθημα που θα περασω :p

23758537.jpg

20 χαστούκια για κάθε μάθημα που δεν θα περάσεις έπρεπε να έχεις...

κωλόπαιδα :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Στο τρενο, κατω απο το αεροδρομιο του Αμστερνταμ. Χτυπαει καποιο κινητο, το σηκωνει Ελληνας. Ειμι 4 θεσεις μακρια, τον ακουω πεντακαθαρα να γκρινιαζει, οτι δεν ξερει ποτε θα φτασει στο Λαιντεν και εχει εκνευριστει γιατι τα τρενα λεει εδω εχουν συνεχεια προβλημα.... (αποσταση 25 λεπτων το πολυ).

Η αληθεια ειναι οτι ειχαν ποροβληματα τις προηγουμενες μερες λογω χιονιου, ολες τις μερες εστειλαν mail οτι μπορει να εχουν καθυστερησεις και σημερα εστειλαν οτι ολα καλα....

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά ΣΚ, το πρωϊνό πιάνεται μέχρι τις 2...

Μετά μεσημεριάζει και κάνει πείνα!

(κ ο άλλος ο μ#$%$ από τη δουλειά δεν μπορεί να κάνει ένα φορμάτ και με έχει πρίξει στα τηλέφωνα...μαμώ.)

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά ΣΚ, το πρωϊνό πιάνεται μέχρι τις 2...

Μετά μεσημεριάζει και κάνει πείνα!

(κ ο άλλος ο μ#$%$ από τη δουλειά δεν μπορεί να κάνει ένα φορμάτ και με έχει πρίξει στα τηλέφωνα...μαμώ.)

Κλείσε το τηλέφωνο. Απλό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.