Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγω τον τελευταιο καιρο πηρα 3 πραγματακια απο το ε-shop,ολα ετοιμοπαραδοτα βεβαια και μου ηρθαν ολα το επομενο πρωι!

Σε ενα εκανα την παραγγελεια στις 9 το βραδυ!

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

To μόνο μαγαζί στην Ελλάδα πλέον από το οποίο ψωνίζω με κλειστά μάτια και στέλνω άφοβα γνωστούς κλπ.

:T:

Έκανα μια παραγγελία για μια φίλη κάποια κομμάτια από pc, και ξέχασαν να της παραδώσουν το κουτί...

Ντάξει το πήγαν την επόμενη μέρα... αλλά ο οδηγός το μυαλό ...:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Oh hai!

Παει που λετε ο Πολωνος με εναν φιλο του το σαββατο σε μια μουσικη σκηνη.

Σε καποια φαση σκαει le waitress

Me%20Gusta.png?1318992465

Ενα χαμογελο δυο χαμογελα μια μπυρα δυο μπυρες. (εξ'αλλου καμμια καλη ιστορια δεν ξεκιναει με το "πινανε γαλα")

Επιμενει ο φιλος να της δωσω το τηλ μου.

Challenge%252520Accepted%252520Meme%25255B6%25255D.jpg?imgmax=800

Φευγουμε κατα τις 5 το πρωι ολα μια χαρα.

Χθες το βραδυ λοιπον σκαει ενα μηνυμα στο κινητο. Ναι η γκαρσονα βου ηταν...

tumblr_maivcq8GKN1rsy8k7.jpg

Και εκει που μιλουσαμε για τον πρωινο καφε ξαφνικα διαβαζω...

Ειναι απωφαση πολυ σκλιρη

post.jpg

fdd37e2c0aac7279c72921b68ec1113764200124.png

fail-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%B5%D0%BB%D0%BA%D0%B0-%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9-%D0%BF%D0%B8%D0%B7%D0%B4%D0%B5%D1%86-283167.png

TrueStoryBlackTextSS.png&h=500&w=500&zc=2&q=100&a=c&s=&f=&cc=&ct=

Αυτα. Εσεις καλα εισαστε ? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

λολ για καποιο λογο διαβασα δε σ'εχω (ισως φταίει το κάτω)

Στο καραβι σημερα το βραδι ηταν κατι 2-4 ρωσοπολονοι-w/e ( no offence "απο πανω" :p ) και ενω τους ειπα ευγενικα να χαμηλωσουν το τονο της φωνης τους στα αγγλικα, γιατι προσπαθούσαν να κοιμηθούν οι επιβατες, συνεχισαν να συζητανε-γελανε χωρις να τους νοιάζει για τους γυρω. Μαλιστα μου πρότεινε ο έξυπνος απο αυτούς να σηκωθω και να κατσω ποιο μπροστα (γεματες οι θεσεις ) και μου ειπε και "καληνύχτα" κιολας με υφος ποιος σε μ@μ@ει εσενα. Επρεπε να του πω μπορει να ξερεις το "καλυνηχτα" αλλα το φιλότιμο δε το εχεις ακουστά...ΟΥΡΤ.

Και εχω ενα εργαστήριο που δε παλεύεται σημερα και δεν εχω ορεξη να παω...:/ fml

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.