Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω τον πόνο μου εδώ ή να το γράψω στα ανέκδοτα.:confused:

Πριν λίγο πελάτης στέλνει email και ξ3χ3ζ3ι πατόκορφα γιατί δεν ενημερώθηκε για την εξέλιξη της παραγγελίας και γιατί μετά απο 10 μέρες δεν έχει παραλάβει τα προϊόντα.

Προσπαθώ να δω τι έγινε και διαπιστώνω

1. Το όνομά του δεν υπάρχει στη βάση δεδομένων

2. Λογαριασμό δεν έχει στο site

Τι είχε κάνει λοιπόν?????????

Σαν επισκέπτης είχε βάλει τα πράγματα στο καλάθι ΧΩΡΙΣ να γραφτεί και να προχωρήσει στο check out!!!

Δεν αναρωτιέται πως θα του τα στείλει το κατάστημα αφού πουθενά δεν έγραψε όνομα, διεύθυνση κλπ;;;;;;;;;:angry:

Θα πηδήξω απο το παράθυρο:suicide2:

Μάλλον είχε υπερβολική πίστη στο θαύμα της τεχνολογίας :p

Link to comment
Share on other sites

.......................

Σαν επισκέπτης είχε βάλει τα πράγματα στο καλάθι ΧΩΡΙΣ να γραφτεί και να προχωρήσει στο check out!!!

Δεν αναρωτιέται πως θα του τα στείλει το κατάστημα αφού πουθενά δεν έγραψε όνομα, διεύθυνση κλπ;;;;;;;;;:angry:

.....................

:

Καλά για στάσου να καταλάβω κάτι!

Μπαίνει στο "μαγαζί" Ο... Πελάτης, τι λέω;;!!

Ο ΠΕΛΑΤΗΣ, και δεν μπορείτε να καταλάβετε την χάρη που σας κάνει , δεν αναριγείτε καθόλου που ένα μέλος από την εκλαμπρότατη φυλή των Μ@Μ@Κ@ , σας κάνει την τιμή να σας παραγγείλει , και εσείς δεν παραδίδετε για κάτι λεπτομέρειες και όνομα και διεύθυνση.... δικαιολογίες του κερατά!!!!

Ρε σεις μπήκε Ο Μ@Μ@Κ@Σ (!!!) στο μαγαζί λέμε και δεν ψυχανεμιστήκατε Τίποτε , Έτσι δυο ώρες πριν μια ανησυχία ένα τρέμουλο ...κάτι ....μια "δροσιά" να πούμε?????

Μα επιτέλους !!!

Κανείς σας δεν σκέφτηκε , μα ούτε ένας, ότι τα νύχια δεν τα έχουμε μόνο για να τα βάφουμε και να ξυνόμαστε...., άνθρωπος ;;;....???? ...ότι είναι και στιγμές που επιβάλετέ να τα μυρίσουμε κι όλας!!!

Α Ι Σ Χ Ο Σ ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

(καλα κουράγια!!!):worship:

Link to comment
Share on other sites

Μου φταίει γιατί το επέλεξαν αντί για HDMI και για να βάλω το PS3 πρέπει να αλλάζω συνέχεια καλώδιο στο DVI.. Και εδώ στα μαγαζία δε βρίσκω πουθενά καλώδιο HDMI-DP ή έστω έναν αντάπτορα.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα σήμερα τσάρκα από διάφορες υπηρεσίες (Εφορία/ΚΕΠ/ΟΑΕΔ).

Τι έγινε; Σε ποιά χώρα βρίσκομαι; Γιατί μου μιλάνε ευγενικά και με εξυπηρετούν άψογα;

Να'ναι καλά οι ανθρώποι...ο ένας κύριος κι'ολας, εφ'οσον χρειάστηκα ένα χαρτί από άλλη υπηρεσία, μου έδωσε οδηγίες πώς να πάω στο κοντινότερο κατάστημα, μου εξήγησε την διαδικασία και μου πρότεινε ο ίδιος όταν επιστρέψω να πάω κατευθείαν σε αυτόν χωρίς να περιμένω στην ουρά...

Εύγε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.