Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πολλες φορες μου τη σπαει οταν με λενε μπατσο λογω του λευκου κρανους fullface κλπ.

Τη παρασκευη το βραδυ ημουν στη εθνικη πριν τη λενορμαν, σταματημενος μεταξυ αριστερης και δεξιας λοριδας.

Σταματημενα ολα δεν κουνιοταν τιποτα.

Σε καποια φαση βλεπω στον καθρεπτη μου ενα αμαξι να παιζει φωτα και να μαρσαρει τρελα.

Τι διαολο λεω πιωμενος ειναι ?

Παω απο διπλα του, τι εγινε παλικαρη του λεω ?

Τι να γινει ρε φιλε μου λεει, γενναει η γυναικα μου, εχουν σπασει τα νερα κι εχει καει και η κορνα μου.

Κοιταω μια και βλεπω τη γυναικα του ξαπλωμενη πισω.

Αμαααααααν λεω μεσα μου, σε ποιο νοσοκομειο πας ? με περιμενει ΕΚΑΒ στη γεφυρα φιλαδελφιας μου λεει.

Κατσε να μπω μπροστα του λεω και ξεκιναω.

Απο τη λενορμαν μεχρι τη φιλαδελφια καναμε περιπου 5 λεπτα.

Η κορνα μου ειχε πυρωσει κανονικα και τα χερια μου ειχαν γινει κοκκαλο απο τη ενταση.

Ευτυχως που οι αλλοι στη εθνικη αμεσως καταλαβαν πως κατι παιζει και εκαναν στη ακρη.

Βρηκαμε το εκαβ που ειχε συνοδεια απο δυο μηχανες ΔΙΑΣ.

Γερο να'ναι και να τους ζησει.

Καλες γιορτες παιδες με υγεια πανω απ'ολα :)

Link to comment
Share on other sites

Τυχερός είσαι... Πριν μερικά χρόνια ξεγέννησα μια γυναίκα στην Κηφισίας 9 το πρωί. Πηγαίνανε στο Ιασώ και κόλλησαν στην κίνηση. Κάνεις ένα σεμινάριο πρώτων βοηθειών του Ερυθρού Σταυρού και τη μία φορά που θα σου χρειαστεί στη ζωή σου, φτάνει για να σε αποζημιώσει για πάντα...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ !!! :D

NSFW (λιγάκι*)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FYFVXq38dAc]The Victoria's Secret Angels Sing 'Deck the Halls' - YouTube[/ame]

*Άμα θεωρηθεί πολύ, το διαγράφω :)

[MENTION=4398]Κωστάκης[/MENTION] Σε μας ήρθαν 5-6 φορές. Όσα άκουσα δλδ. γιατί κοιμόμουν.

Link to comment
Share on other sites

Εμάς (κέντρο) χτύπησαν το κουδούνι 7:04 το πρωί. Εγώ φυσικά δεν άκουσα τίποτα, κοιμόμουν. Πάντως η γυναίκα μου είδε πολλά παιδιά στο δρόμο, αλλά με συνοδεία...

εγω άκουσα ένα νοστιμότατο το πρωί:

ήρθανε 3 κοριτσια μαζί με μια κυρία, συνοδό.

αφού τα είπανε και τους έδωσα το tip άκουσα την συνοδό να λέει όπως φεύγανε - χωρίς ίχνος χιούμορ

<<λοιπόν τα 50 λεπτα τα κρατάω εγώ και εσείς παίρνετε τα υπόλοιπα>>

:nada:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.