Jump to content




DJD

Recommended Posts

πόσο γέλιο ρίχνεις με άτομα που είναι άσχετα με τους υπολογιστές αλλά είναι σε θέση να πουλάνε λάπτοπ κλπ ή να κάνουν τους γνώστες !

μου λέει ένας φίλος μου Νίκο φέρε μου μια κάρτα να δοκιμάσω γιατί μάλλον η δικιά μου κάνει νερά !

του λέω οκ μαν θα σου φέρω μία gts 250

του την πάω σήμερα και του την δίνω μετά την έκανα

πήγε σπίτι πευδεύτηκε πευδεύτηκε και με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει η κάρτα που μου έδωσες δεν δουλεύει δεν την αναγνωρίζει το pc

εγώ ήξερα ότι είχε μία hd 3600 αυτές δεν είχαν και επιπλέον τροφοδοσία (6πινο) και του έριξα ένα κάρο καντήλια και του λέω θέλει τροφοδοσία από 6πινο

και απαντάει τι είναι αυτό εκεί δεύτερος γύρος καντήλια

ε τα θελε ο έξυπνος :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το τελευταίο μου ποστ στο ποθ :nothing::bye:

Αντίθετα για εμένα, αύριο ξεκινά μια νέα εποχή!

Θα το γιορτάσω πανηγυρικά ότι θα ζω με ένα κοριτσο-βίντεο στο ΠΟΘ, και φυσικά μία κάρτα από τον γνωστό, αγαπητό, κτλ. κτλ. Astro!:)

(Like για να ενισχύσετε τον αγώνα μου:p)

Link to comment
Share on other sites

Τη πέτυχα στο δρόμο ενώ την είχαν δέσει πίσω από ένα περιπολικό και την πήγαιναν στο τμήμα. Για κάποιο λόγο μου φάνηκε φυσιολογικό και δεν έδωσα σημασία. Το ίντερνετ με έχει καταστρέψει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.