Jump to content




DJD

Recommended Posts

in Britain, if you call the fire service on the non-emergency line, they will come to your house and - for free! - will do a fire safety inspection of your house, fit you with smoke alarms and give you a fire extinguisher. It's absolutely free, no excuse not to and it might save both you and them trouble and injury down the timeline.

UK κατοικοι ριχτε μια ματια

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζω κι εγω αυτο "...bought two iPhone 5s last Friday at the Apple Store..." και λεω... καλα ρε πουτιν μου ποτε προλαβε και βγηκε το 5s κι δεν εγινε το γνωστο βουκινο που γινεται παντα απο μαρκετινγκ φανμποϋσμους? :hehe:

To ακομα πιο f41l μου ειναι οτι το εψαξα στο google και μετα απο τα πρωτα 4hit καταλαβα τι επαιξε :p

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις 2 δουλεύουνε raid, plural το λέγαμε παλιά, είναι σαν νά 'χεις το επόμενο μοντέλο.

Κάτι ξέρει η κιτρινιάρα μεσίτρια του ebay (πολύ το χάρηκα που την τσιμπήσανε κι ας κάνει την κινέζα, μόκο και σπίτι, απατεώνες μεσίτες του ημπέη!).

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι Σωτο μου και λιγα λες!

Π-π-π-πες τους κ-κ-κ-και για την μ-μ-μ-μανα του ρε Τ-τ-τ-τακη!

Μαγαριζουνε οι βρωμοασιατες τις συσκευες της apple με τα λιγιδασμενα χερια τους και μετα θελουνε να τις μοσχοπουλησουνε και στο ημπεη να τις παρει κανας ανυποψιαστος φοιτητακος στο Μπιρμινγκχαμ!

Ασε που εχω ακουσει οτι ορισμενοι τις περνουνε 5-5 και τις στελνουνε για φασον στον θειο τους πισω στην πατριδα που φτιαχνει απομιμησεις...

Προτεινω εξω απο τα istore να βαλουνε και μια ηλεκτρικη καρεκλα ή εστω ενα θαλαμο αεριων για αμεση τιμωρια!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι Σωτο μου και λιγα λες!

Π-π-π-πες τους κ-κ-κ-και για την μ-μ-μ-μανα του ρε Τ-τ-τ-τακη!

Μαγαριζουνε οι βρωμοασιατες τις συσκευες της apple με τα λιγιδασμενα χερια τους και μετα θελουνε να τις μοσχοπουλησουνε και στο ημπεη να τις παρει κανας ανυποψιαστος φοιτητακος στο Μπιρμινγκχαμ!

Ασε που εχω ακουσει οτι ορισμενοι τις περνουνε 5-5 και τις στελνουνε για φασον στον θειο τους πισω στην πατριδα που φτιαχνει απομιμησεις...

Προτεινω εξω απο τα istore να βαλουνε και μια ηλεκτρικη καρεκλα ή εστω ενα θαλαμο αεριων για αμεση τιμωρια!

Εμείς πάντως έξω από το applestore (istore, μα πόσο ελληνάρας είσαι..) έχουμε massage angels, έλα εδώ να πάρεις apple να χαλαρώσεις και λίγο ;)

Θά ρθεις Αθήνα ρε τώρα? Να πάμε καμιά Φωκίωνος να δείρουμε κάναν μετανάστη!

Πάμε και Κολωνάκι έξω από το istore ;):hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.