Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημερα.

Το πρωινο διλλημα

Κλειδωσα η οχι το αμαξι?

Εμένα επέστρεψαν οι γονείς από βόλτα και μου είπαν ότι είχα ξεκλείδωτο το αυτοκίνητο και όχι καλά κλεισμένη την πόρτα του οδηγού! Δεν το έχω ξανακάνει. Πρέπει να ξεχάστηκα το μεσημέρι που γύρισα.

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο καιρό νιώθω πολύ ευαίσθητος και κλαίω με την παραμικρή συγκινητική ( καμιά φορά ουτε κάν) μα@@@ια, wtf πραγματικά.... i want it to stop...

PMS ? :hehe:

Sent from my iPhone using Tapatalk 1.14.3

Link to comment
Share on other sites

Εμένα επέστρεψαν οι γονείς από βόλτα και μου είπαν ότι είχα ξεκλείδωτο το αυτοκίνητο και όχι καλά κλεισμένη την πόρτα του οδηγού! Δεν το έχω ξανακάνει. Πρέπει να ξεχάστηκα το μεσημέρι που γύρισα.

Σε έχω άνετα. Ξέχασα κατεβασμένο το παράθυρο του συνοδηγού.......... Ο συναγερμός στον κόσμο του. Πάλι καλά που δεν έλειπε τίποτα τι μεσημέρι :p

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

πριν κανενα μηνα, τυχαια περνουσα απο ενα δρομο, και κατω απο μια λαμπα ηταν παρκαρισμενο ενα accent παλιο, με τα κλειδια πανω στο πορτμπαζ, αν δεν ηταν κατω απο την λαμπα δεν θα το εβλεπα...

τεσπα, χτυπαω μερικα κουδουνια εκει στην γειτονια, ρωτώντας βρηκα τον ιδιοκτητη, κατεβηκε και το κλειδωσε!

αν το εβρισκε κανεις, κυριος θα εφευγε.

Link to comment
Share on other sites

άρρωστος :crazy:

Ήθελες games στο Γκάζι!!!! Πάρ' τα τώρα. :p

Εγώ μετά από 3 ώρες στο ίντερνετ καφέ, θυμάμαι, ήμουν με 37 και πονοκέφαλο.

Τηλέφωνο πήρες απ' το μελαχρινό στη διοργάνωση;

Link to comment
Share on other sites

Ήθελες games στο Γκάζι!!!! Πάρ' τα τώρα. :p

Εγώ μετά από 3 ώρες στο ίντερνετ καφέ, θυμάμαι, ήμουν με 37 και πονοκέφαλο.

Τηλέφωνο πήρες απ' το μελαχρινό στη διοργάνωση;

αυτά ήταν το προηγούμενο Σαββατοκύριακο :laughing:

το rekor μου σε gaming είναι 36 ώρες συνεχόμενα μετά σβήνω σε όποια στάση και να είμαι !

το μελαχρινό όλα τα λεφτά δεν λέω καλά και τα άλλα τα ξανθά αλλά 1,80 για παρέλαση :devil:

όχι δύστυχος :cry:

Link to comment
Share on other sites

απο την μια λεω θα παρω την αστυνομια.. αλλα απο την αλλη, λεω καποιος απο την γειτονια θα ειναι και βρεθηκε.

Και αν δεν ήταν? Που ξέρεις ότι δεν κατέβηκε μετά από 10 λεπτά, πήρε το αυτοκίνητο και έγινε λούης :p

Από την άλλη, 1-2 γνωστοί μου, μου έχουν πει πολύ περίεργες ιστορίες με μπάτσους, κλεμμένα μηχανάκια και παραβιασμένα αυτοκίνητα. Τα μισά αν ήταν αλήθεια, σημαίνει ότι είναι όλοι (μπάτσοι, κλέφτες, συνεργεία) ένα τσούρμο από λαμόγια.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.