Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχετε δοκιμάσει να παίξετε 4k video;

Μη το κάνετε...θα βάλετε τα κλάματα....70-80% usage σε i5 2500k...

Επίσης -άσχετο με το προηγούμενο- το Steam app καταναλώνει 200MB ram; Χωρίς να τρέχει τίποτα στο προσκήνιο; R U SERIOUS; Ο firefox με 5 tabs χάι ντεφ τσόντες πιάνει λιγότερο...και είναι και τσάμπα...

Πολύ χρέπι ο Intel σου :p

(sorry για τα μεγάλα γράμματα απλά εμείς οι AMDάδες σπάνια χαιρόμαστε) :hehe:

Σε καμιά περίπτωση δεν είδα πάνω από 50% στον Χ6 (3.2GHz). Αν το παίξω στον mozilla εκεί πιάνει κάπου 40-50% με την GT240 να μην πολύ ασχολείται. Αν πάω στον Media player classic εκεί το cpu utilization πέφτει κάπου στο 25-35%.

Στο 4Κ πρέπει να το κατεβάσουμε? Δεν έχω youtube downloader καρδια μου :p

How to download 4k video | 4K Download

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Firefox με το video όχι σε fullscreen ο intelakos κοιτάζει τα περιστέρια με 15% η μνήμη πηγε για ψάρεμα στα 3,05GΒ από 2,2GB η GTX670 50% αυτά για τώρα.Και με το video downloaded με MPC 10% το CPU 50% η 670.

Έγινε επεξεργασία από nucleus
Link to comment
Share on other sites

Πάω να βγάλω τα ρούχα από το στεγνωτήριο, στο τέλος βρίσκω και 1 ευρώ! (παίζει και μια μικρή περίπτωση να ήταν και από προηγούμενο χρήστη αφού βρήκα και μια άσχετη κάλτσα μετά στο δωμάτιο).

Άπλωνα μετά το τζιν μου (γιατί το στεγνωτήριο δεν θέλει να λειτουργήσει πολύ σωστά), ντλιν! πέφτει και ένα 2ευρώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Πάω να βγάλω τα ρούχα από το στεγνωτήριο, στο τέλος βρίσκω και 1 ευρώ! (παίζει και μια μικρή περίπτωση να ήταν και από προηγούμενο χρήστη αφού βρήκα και μια άσχετη κάλτσα μετά στο δωμάτιο).

Άπλωνα μετά το τζιν μου (γιατί το στεγνωτήριο δεν θέλει να λειτουργήσει πολύ σωστά), ντλιν! πέφτει και ένα 2ευρώ! :)

αν στη δεξιά μικρή τσέπη έχει και 2 x 500€ μάλλον είναι το δικό μου :sarcastic:
Link to comment
Share on other sites

Πάω να βγάλω τα ρούχα από το στεγνωτήριο, στο τέλος βρίσκω και 1 ευρώ! (παίζει και μια μικρή περίπτωση να ήταν και από προηγούμενο χρήστη αφού βρήκα και μια άσχετη κάλτσα μετά στο δωμάτιο).

Άπλωνα μετά το τζιν μου (γιατί το στεγνωτήριο δεν θέλει να λειτουργήσει πολύ σωστά), ντλιν! πέφτει και ένα 2ευρώ! :)

όνομα και διεύθυνση καταστήματος.μετά από τις αναβαθμίσεις ούτε ψιλά για τον καφέ δεν μου έμειναν :p

καλημέρα κιόλας

Link to comment
Share on other sites

όνομα και διεύθυνση καταστήματος.μετά από τις αναβαθμίσεις ούτε ψιλά για τον καφέ δεν μου έμειναν :p

καλημέρα κιόλας

Ποιο κατάστημα? Στην κοινόχρηστη κουζίνα των εστιών έχουμε ένα πλυντήριο και ένα στεγνωτήριο :rofl:

Link to comment
Share on other sites

το τελευταίο καιρό νιώθω πολύ ευαίσθητος και κλαίω με την παραμικρή συγκινητική ( καμιά φορά ουτε κάν) μα@@@ια, wtf πραγματικά.... i want it to stop...

Το αντικούκου του στρατού φταίει :hehe: Κατά τα άλλα ωριμάζεις, μην ανησυχείς :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.