Jump to content




DJD

Recommended Posts

Leave my fronimits down.

Ακόμη να τους βγάλω. Αν δεν σαπίσουν εκεί θα μείνουν μία ζωή. Όπως έλεγε και ο πατέρας της πρώην μου "είναι ότι πρέπει για βάση γέφυρας" (κάτι τέτοιο)

Link to comment
Share on other sites

Νταξ, εχω σπασει πολλα κοκκαλα, εχω κανει περιπου 50 ραμματα σε ολο το σωμα αλλα αυτο το πραγμα ηταν οοοοοοοτι χειροτερο...

Ειχε κανει μια τρουπα στο πλαι απο την εξω μερια και δεν φαινοταν

Το ανεφερα στον χασαπι και μου λεει κατσε να το δω...

Φερνει τα κουβαδακια του τσουκου τσουκου χραααααααααπ πεταχτηκα ολοκληρος...

Μμμμ ωραια μου λεει παμε για σφραγισμα, επειδη δν με πολυ πιανουν οι ενεσεις βαραει τη ποιο δυνατη...

Ξεκιναει να το ανοιξει χρααααααααααπ, ο χειροτερος πονος λεμεεεε...

Αμα το ξανα κανεις μαστορα εχεις φαει μπουκετο λεμεεεεεε...

Μμμμ (με υφος του Ντεξτερ που εχει το θυμα πανω στο τραπεζι) παει για πουλο μου λεει...

2η ενεση πιο μεσα αυτη τη φορα, παλευε ισα με 15 λεπτα και αφου αφησε στον αερα ολα τα γνωστα μπινελικια εβγαλε την αγκυρα....

Δεν ειναι τοσο ο πονος αλλα αν εκεινη τη στιγμη σκεφτεις οτι ο τυπος θελει να φερει σφυρι και καλεμι και να σε κοπαναει με μανια για να το βγαλει ειναι καπως :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποια χρόνια "γνώρισα" έναν Ολλανδό παίζοντας WoW. Ήταν από τους καλύτερους officers του guild και μαζί σκοτωθήκαμε πολλές φορές, σκοτώσαμε πολλούς δράκους, γίγαντες κτλ κτλ

Αυριο θα γνωρίσω από κοντά αυτόν τον Ολλανδό και χαίρομαι. ::beer:

Link to comment
Share on other sites

Πριν κάποια χρόνια "γνώρισα" έναν Ολλανδό παίζοντας WoW. Ήταν από τους καλύτερους officers του guild και μαζί σκοτωθήκαμε πολλές φορές, σκοτώσαμε πολλούς δράκους, γίγαντες κτλ κτλ

Αυριο θα γνωρίσω από κοντά αυτόν τον Ολλανδό και χαίρομαι. ::beer:

Δεν πιστεύω να παίξουν μαχαίρια, σπαθιά και δρεπάνια στην συνάντηση,.....ε;.....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

.........Μμμμ ωραια μου λεει παμε για σφραγισμα, επειδη δν με πολυ πιανουν οι ενεσεις βαραει τη ποιο δυνατη.......

Ένεση για σφράγισμα; Στην εξαγωγή σου κάνουν ολική αναισθησία;

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] : Θέλω να σου βγει κανένας skinhead :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια να εκφράσω την αηδία μου στο concept της διαφήμησης...

Πριν κάποια χρόνια "γνώρισα" έναν Ολλανδό παίζοντας WoW. Ήταν από τους καλύτερους officers του guild και μαζί σκοτωθήκαμε πολλές φορές, σκοτώσαμε πολλούς δράκους, γίγαντες κτλ κτλ

Αυριο θα γνωρίσω από κοντά αυτόν τον Ολλανδό και χαίρομαι. ::beer:

images?q=tbn:ANd9GcQT-dJoFzU_qEt6b9ZI9-jS-G5E6Fr8Sok6zayt3vPpzfG75pGwm_4Op5YyNQ

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνουν ολική αναισθησία για απονευρωση, βαράνε όμως κάτι δυνατές, σε εμένα της ξέφυγε λίγο της οδοντιάτρου στην γλώσσα, πέτυχε νευρο, για 2 μήνες δεν ένιωθα κομμάτι της γλώσσας μου!

[MENTION=8837]l2phile[/MENTION] , μετά σκάβουν το δόντι, ρίχνουν φάρμακα, χημικά και άλλες ιστορίες, το αφήνουν να δράσει, κόβουν/διαλάνε/ξεσκίζουν τις ρίζες, γεμίζουν το κενό, σφραγίζουν, έτοιμος.

Ξέρω ότι είναι δεξιούλης, ξέρει ότι είμαι αριστερούλης, για φασίστα δεν τον έχω...

και [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] πέρα του πως ακούγεται (γιατί όντως ακούγεται κάπως) πρέπει να πω δηλαδή ότι κανείς από τους δυο μας δεν καλοβλέπει αγοράκια?

Αλίμονο αν πρέπει να μυρίζω βαρβατίλα σε κάθε ποστ σε ένα φόρουμ..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.