Jump to content




DJD

Recommended Posts

|Πλήρες και σοκολατούχο γάλα, γιαούρτι και τυρί από πλήρες γάλα, όλα τα οινοπνευματώδη, ρόφημα κακάο-σοκολάτας, λιπαρές σούπες, χοιρινό, λουκάνικα, σολωμός, μπέικον, σαλάμι, παστουρμάς, σάντουιτς, τοστ, χάμπουργκερ, όλες οι κονσέρβες ψαριών με λίπος, πατάτες τηγανητές, πατατάκια, γαριδάκια, ζυμαρικά με λιπαρές σάλτσες, ψωμοειδή με λίπος, σουφλέ λαχανικών και άλλα, σοκολάτα, ξηροί καρποί, πιπέρι, όσπρια κονσερβοποιημένα με λίπος, καρύδα, ελιές, περισσότερα από 1 αυγό την ημέρα τηγανητό.|

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΟΥΝ??????

Κανε την εγχειρηση, αυτο ακουγεται τραγικα μεγαλυτερο βασανο και καταπιεση.

Link to comment
Share on other sites

διατροφή για απώλεια βάρους θα έκανα ούτως ή άλλως αλλά όχι και έτσι

επειδη δεν διαβασα πιο πισω, τι έχεις ρε μλκ?

πάντως πέρα απο την πλάκα, και για όποιο λόγο και να την κάνεις την διατροφή αυτή, θα κάνεις ΠΟΛΥ καλό στον οργανισμό σου

Link to comment
Share on other sites

Ατομο που ξερεις πολυ καιρο εξαφανιζεται επειδη σου χρωσταει 25ε...

Μωρη λουλου, σηκωσε το τηλ που σε παιρνω και πες μου ρε μλκα δεν εχω, τα'φαγα σε τανες...

Αφου εδω κι κει θα ξανα συναντηθουμε τυχαια....

Τυχερός είσαι.

Με 25 ευρώ γλύτωσες από έναν βλάκα.

Μην το ξαναενοχλήσεις γιατί μπορεί να σου τα δώσει και την επόμενη φορά να σε δαγκώσει περισσότερα.

Έγινε επεξεργασία από astrolabos
πιπέρι
Link to comment
Share on other sites

Στην κοπελα μου "κολλητη" της της εφαγε 100Ε ετσι.της ειπε κιολας σε 2 μερες θα στα δωσω και μετα απο 1 βδομαδα της εδωσε 10Ε.

μετα απο 2 βδομαδες μαθαμε οτι πηγε και 4μερο κιολας διακοπουλες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντα τους βαζω να υπογραφουν μια δηλωση, με νομικο προσωπο, που να αποδεχονται μια καταλητικη ημ/νια εξοφλησης του χρεους καθως και ενα τοκο.

αν ειναι κολλητος τα δινω χωρις να ρωτησω (αν τα εχω) γιατι ξερω οτι δεν θα τα φαει ουτε οτι θα τα "χασω" αν και εχω στο μυαλο μου δανεικα και αγυριστα

Link to comment
Share on other sites

όταν ζητάει λεφτά κάποιος η ποιο σωστή απάντηση είναι !

Δεν έχω , Δεν έχω !

τότε να μην φωνάξεις αυτόν που θα πρέπει να πληρωθεί, απλά.

Το να τον φωνάξεις και να μην τον πληρώσεις (ακα δαγκώσεις) μόνο μάγκα δεν σε κάνει.

Link to comment
Share on other sites

τότε να μην φωνάξεις αυτόν που θα πρέπει να πληρωθεί, απλά.

Το να τον φωνάξεις και να μην τον πληρώσεις (ακα δαγκώσεις) μόνο μάγκα δεν σε κάνει.

Δεν νομίζω να κατάλαβες τι λέω στην περίπτωση που δανείζεις ΌΧΙ που δανείζεσαι !!!

δηλαδή δεν κατάλαβες άλλο κολιτός μπαίνει και βγαίνει σπίτι σου και υπάρχει οικειότητα και άλλον έναν που τον βλέπεις μία φορά τον μήνα έχει διαφορά !

και συνήθως όταν σου ζητάνε είναι η στο τηλέφωνο η απο κοντά σε καφέ ! (άνθρωποι που θέλουν να σε εκμεταλλευτούν γιατί πιστεύουν ότι η καλοσύνη σου είναι μειονέκτημα μπλα μπλα !)

η παραλίγον κοπέλα μου είχε έρθει εδώ Αθήνα από Άρτα και μετά δεν είχε να γυρίσει ε αφού τις τα ζάλισα και τις τα έκανα τσουρέκια δεν ξαναζήτησε (δεν ήταν λόγος που δεν έγινε κάτι παραπάνω), γιατί που πας μωρή κατεβαίνεις χωρίς να έχεις λεφτά για επιστροφή, κάτσε και κοιμήσου όπως έστρωσες ... !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.