Jump to content




DJD

Recommended Posts

Βέβαια, εγώ παίρνω αυτό όποτε πάω να μπω στο Piratebay.. I6Nhn.png

Εν συντομία λέει κάτι σε "Μας έχουν απαγορέψει να σου δείχνουμε αυτή την σελίδα, έχουμε πάει στα δικαστήρια γιατί το θεωρούμε λάθος, αλλά μέχρι να βγει απόφαση δεν επιτρέπεται να στο δείχνουμε"

Το Pirate Bay δεν είναι προσβάσιμο σε αριστερούς.

Ελπίζω να σου λύθηκε την απορία

:upside:

Μήπως παίζει τίποτα με τον ISP στην Ολλανδία?

Αν βάλεις το OpenDNS αλλάζει τίποτα ή μπα?

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια, εγώ παίρνω αυτό όποτε πάω να μπω στο Piratebay.. I6Nhn.png

Εν συντομία λέει κάτι σε "Μας έχουν απαγορέψει να σου δείχνουμε αυτή την σελίδα, έχουμε πάει στα δικαστήρια γιατί το θεωρούμε λάθος, αλλά μέχρι να βγει απόφαση δεν επιτρέπεται να στο δείχνουμε"

βρες καποιον να σου στελνει τους μαγνητες.:p

παντως συμπιεσμενο το PB ειναι 100mb

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] Αν θες να μπαίνεις χρησιμοποίησε TOR.

Thanks, αλλά μπαίνω στο άλλο που βρήκα και κάνω την δουλειά μου..

[MENTION=188]yanni[/MENTION] , δεν δοκίμασα τίποτα.. Φοβάμαι μην κάνω καμιά λακαμία και με απελάσουν! :p

Όπως έγραψα, αυτός ο ISP δεν με αφήνει (Ziggo) , και είναι αυτός που έχουν οι εστίες όλες εδώ.. Δωρεάν είναι, γρήγορο είναι, την δουλεία μου την κάνω, δεν θα κάτσω να σκάσω.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται 19 Οκτώβρη στην Κρήτη να ιδρώνεις ακόμα;

Δηλαδή σε καμιά 10αριά μέρες σύμφωνα με τα καθολικά έθιμα θα πρέπει να στολίσουμε δέντρο;

Σε 15 χρόνια έτσι που πάμε θα γίνουμε νότιο ημισφαίριο που κάνουν χριστούγεννα στις παραλίες.

Έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η δίχως έλεος ηλιοφάνεια.

Μόνο καλό είναι ότι δε χρειάζεσαι θέρμανση, ανακουφιστικότατο για τις οικογένειες που δεν έχουν να ζεσταθούν. Όχι βέβαια ότι εμείς που μπορούμε, θα μπορούμε για πολύ ακόμα.

Σε λίγο καιρό εκεί που πάνε τα πράγματα θα κουλουριαζόμαστε σαν τους σκύλους για να κοιμηθούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ατομο που ξερεις πολυ καιρο εξαφανιζεται επειδη σου χρωσταει 25ε...

Μωρη λουλου, σηκωσε το τηλ που σε παιρνω και πες μου ρε μλκα δεν εχω, τα'φαγα σε τανες...

Αφου εδω κι κει θα ξανα συναντηθουμε τυχαια....

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται 19 Οκτώβρη στην Κρήτη να ιδρώνεις ακόμα;

Δηλαδή σε καμιά 10αριά μέρες σύμφωνα με τα καθολικά έθιμα θα πρέπει να στολίσουμε δέντρο;

Σε 15 χρόνια έτσι που πάμε θα γίνουμε νότιο ημισφαίριο που κάνουν χριστούγεννα στις παραλίες.

Έχει αρχίσει να με εκνευρίζει η δίχως έλεος ηλιοφάνεια.

Μόνο καλό είναι ότι δε χρειάζεσαι θέρμανση, ανακουφιστικότατο για τις οικογένειες που δεν έχουν να ζεσταθούν. Όχι βέβαια ότι εμείς που μπορούμε, θα μπορούμε για πολύ ακόμα.

Σε λίγο καιρό εκεί που πάνε τα πράγματα θα κουλουριαζόμαστε σαν τους σκύλους για να κοιμηθούμε.

εδω εχουμε πεθανει απο τη ζεστη στη Κομοτηνη..

Link to comment
Share on other sites

μίλησα με έναν άλλο γιατρό που ξέρει καλύτερα τι του γίνεται και τελικά δεν θα κάνω την εγχείρηση.Όπως μου είπε αν αλλάξω διατροφή και γυμνάζομαι είναι σοβαρές οι πιθανότητες να γλιτώσω το χειρουργείο. Επίσης με την επέμβαση θα μου δημιουργηθεί και μία ευαισθησία που δεν θέλουμε.

Οπότε ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΧΡΟΝΟ δεν θα μπορώ να φάω τα παρακάτω:

|Πλήρες και σοκολατούχο γάλα, γιαούρτι και τυρί από πλήρες γάλα, όλα τα οινοπνευματώδη, ρόφημα κακάο-σοκολάτας, λιπαρές σούπες, χοιρινό, λουκάνικα, σολωμός, μπέικον, σαλάμι, παστουρμάς, σάντουιτς, τοστ, χάμπουργκερ, όλες οι κονσέρβες ψαριών με λίπος, πατάτες τηγανητές, πατατάκια, γαριδάκια, ζυμαρικά με λιπαρές σάλτσες, ψωμοειδή με λίπος, σουφλέ λαχανικών και άλλα, σοκολάτα, ξηροί καρποί, πιπέρι, όσπρια κονσερβοποιημένα με λίπος, καρύδα, ελιές, περισσότερα από 1 αυγό την ημέρα τηγανητό.|

Link to comment
Share on other sites

αυτά :TD::hm:

Αποβουτυρωμένο γάλα, αφρόγαλα χωρίς λίπος, γιαούρτι και τυρί άπαχα, σούπες χωρίς λίπος, αναψυκτικά, καφές, τσάι, κρέατα άπαχα, ψητά ή βρασμένα, πουλερικά ψητά, ψάρια άπαχα, ψητά ή βρασμένα, το λευκό του αυγού, ελεύθερα, ολόκληρο το αυγό βραστό, πατάτες ψητές ή βραστές χωρίς λίπος, όσπρια μαγειρεμένα ελαφρά χωρίς λίπος, μακαρόνια χωρίς λιπαρές σάλτσες, ψωμί χωρίς λίπος όλων των ειδών, όλα τα λαχανικά φρέσκα ή ωμά ή μαγειρεμένα ελαφρά, όλοι οι χυμοί φρούτων και λαχανικών, φρούτα κυρίως τα εσπεριδοειδή, γλυκά και κέικ με αποβουτυρωμένο γάλα και με το λευκό του αυγού, ζελέ φρούτων, κρέμα από αποβουτυρωμένο γάλα, κράκερς, ρύζι, μέλι, μαρμελάδες, αλάτι, μουστάρδα, αρωματικά βότανα.

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια θα πρέπει να τρως μόνο σπίτι ώστε να ελέγχεις το τι τρως. Και χωρίς λιπαρά για έναν χρόνο, αν δεν ξεσπάσεις στο ψωμί, σε βλέπω να χάνεις και μερικά κιλά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.