Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σέλω κι εγώ... :baby:

Ας κάναμε τα μισά από όσα δείχνει μωρέ και ας μην είχαμε ούτε φωτογραφική με φιλμ :)

εδιτ. εκτός αν αναφέρεσαι στο βίντεο..

"GoPro, thank you once again for making my life look boring." :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πηρα ενα καινούριο νετβοοκ πριν 4-5 μέρες και το εχω φορμάρει 5-6 φορές :D Σήμερα κατέληξα σε win7-32 να ηρεμήσει και το μηχανάκι λίγο :hehe:

Άμα το χρησημοποιείς πολύ, βάλε SSD..έναν απλό 60άρη.... το δικό μου πετάει λέμεεε ( όσο μπορεί, δεδομένου της CPU)

Link to comment
Share on other sites

διαγνωστικα με χωλιστερικό πολύποδα το οποίο στην ουσία είναι η πέτρα στην χολή πριν εξελιχθεί, μπορώ να το βγάλω τώρα που θα πληρώσει ο ελληνικός στρατός και με καλό γιατρό ή αργότερα που θα εξελιχθεί όπως με συμβούλεψαν να κάνω άλλοι γιατροί όμως αυτό θα το πληρώσω με δικά μου λεφτά γιατί ασφάλεια δεν παίζει. Και οι δύο είναι σωστές ιατρικές μέθοδοι. γνώμες

Link to comment
Share on other sites

διαγνωστικα με χωλιστερικό πολύποδα το οποίο στην ουσία είναι η πέτρα στην χολή πριν εξελιχθεί, μπορώ να το βγάλω τώρα που θα πληρώσει ο ελληνικός στρατός και με καλό γιατρό ή αργότερα που θα εξελιχθεί όπως με συμβούλεψαν να κάνω άλλοι γιατροί όμως αυτό θα το πληρώσω με δικά μου λεφτά γιατί ασφάλεια δεν παίζει. Και οι δύο είναι σωστές ιατρικές μέθοδοι. γνώμες

Τώρα. Δεν παίρνει συζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

Άμα το χρησημοποιείς πολύ, βάλε SSD..έναν απλό 60άρη.... το δικό μου πετάει λέμεεε ( όσο μπορεί, δεδομένου της CPU)

Ναι το σκέφτηκα απο την αρχη λογικα θα πάρει πόδι ο μηχανικος το συντομότερο . ενα hp 655 ειναι με τον Ε-1200 , 4gb ram & 7310hd

Link to comment
Share on other sites

διαγνωστικα με χωλιστερικό πολύποδα το οποίο στην ουσία είναι η πέτρα στην χολή πριν εξελιχθεί, μπορώ να το βγάλω τώρα που θα πληρώσει ο ελληνικός στρατός και με καλό γιατρό ή αργότερα που θα εξελιχθεί όπως με συμβούλεψαν να κάνω άλλοι γιατροί όμως αυτό θα το πληρώσω με δικά μου λεφτά γιατί ασφάλεια δεν παίζει. Και οι δύο είναι σωστές ιατρικές μέθοδοι. γνώμες

Do it now.

τι σώμα είσαι ?

Ναι το σκέφτηκα απο την αρχη λογικα θα πάρει πόδι ο μηχανικος το συντομότερο . ενα hp 655 ειναι με τον Ε-1200 , 4gb ram & 7310hd

Do it now.

Εδώ είδα εγώ διαφορά στο atom N270... είσαι τρελός? Κάνε το τώρα που το φορμάτ είναι φρέσκο..!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτό λέω και εγώ. πάντως 2 γιατροί με συμβούλεψαν ότι καλύτερα αργότερα

Εγώ το λέω από την άποψη στο ότι θα σε προσέξουν, δεν θα δώσεις μία και θα είσαι λούφα.

Από εκεί και πέρα δεν έχω ιδέα αν το πρόβλημα που έχεις παίρνει τώρα επέμβαση.

Link to comment
Share on other sites

διαγνωστικα με χωλιστερικό πολύποδα το οποίο στην ουσία είναι η πέτρα στην χολή πριν εξελιχθεί, μπορώ να το βγάλω τώρα που θα πληρώσει ο ελληνικός στρατός και με καλό γιατρό ή αργότερα που θα εξελιχθεί όπως με συμβούλεψαν να κάνω άλλοι γιατροί όμως αυτό θα το πληρώσω με δικά μου λεφτά γιατί ασφάλεια δεν παίζει. Και οι δύο είναι σωστές ιατρικές μέθοδοι. γνώμες

Για ποιον λόγο να το βγάλεις αργότερα και όχι τώρα?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=14904]filthy_dwarf[/MENTION] Βγαλε την κυστη της χολης τωρα ! Και δωρεαν, αλλα και οι γιατροι των στρατιωτικων σωματων θεωρουνται απο τους πόλυ καλους !

Ασε που μονο προβληματα μπορει να προκαλεσει (πετρες, καθιζισεις κλπ) αφου ο οργανισμος μπορει και ζει χωρις αυτην ΑΝΕΤΑ και για ΠΑΝΤΑ !

(Την εχω βγαλει εδω κ 4μιση χρονια...)

Link to comment
Share on other sites

Αν κάτι πάει στραβά θα σε πληρώνει ο Ελληνικός στρατός μια ζωή; Ρωτάω διότι ίσως να εξηγεί το γιατί σου λένε "Περίμενε μέχρι να τελειώσει η εγγύηση και φέρε το μετά για έλεγχο". (ωπ σαν να μπλεχτήκαμε με την συζήτηση για το netbook) :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.