Jump to content




DJD

Recommended Posts

Οι ταχύτητες είναι τέτοιες, που κατά μέσο όρο, οι χρήστες θα μπορούν να κατεβάσουν μια ταινία HD μόλις σε 2-3 λεπτά!

6-7GB με mobile internet??? θα τα τσεπωσουν καλα...........:woot:

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο εχουν χαλασει το υπολοιπο σημα? πφφ
6-7GB με mobile internet??? θα τα τσεπωσουν καλα...........:woot:

ToBI9.jpg

Ναι μας έπεισαν.. για να κατεβάσεις μια 720p 4GB ταινία σε 3λεπτά θα πρέπει να κατεβάζεις με 23mb/s. Ούτε με σφαίρες.

Wm0nl.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως μου τη σπάει όταν πεινάω και ο διπλανός τρώει κάτι που κάνει θόρυβο, του τύπου σποράκια, πατατάκια, ξηροκάρπια κλπ. Υπάρχει και κουζίνα μωρέ μλκ!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες χωρίς ρεύμα γιατί έκαναν "εργασίες". Ταυτόχρονα ήρθε ο λογαριασμός της ΔΕΗ, στον οποίο αύξησαν κατα €65!!!!!111!!1 τα "πάγια", ή έξοδα κίνησης ή πώς αλλιώς λέγονται. Παρέα με το χαράτσι, μου ήρθε ένα ωραιότατο 500ρικο. Θέλει κανείς κάνα "νέο" σχετικά pc;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LJQ_3roUs8E&t=47s]Πωλείται και το σπίτι μου - Αντύπας - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Οταν καταρευσει ολο το συστημα θελω να δω τι θα κανουν! Θελω να δω τι θα γινει οταν πιασουν τα κρυα και δεν εχει λεφτα ο κοσμος να βαλει πετραιλαιο!! Εκει να δειτε. Δεν ειναι οτι δεν εχεις να φας ειναι οτι δεν εχεις 1000 ευρωπουλα να δωσεις για να ζεσταθεις γιατι απλα μετα θα πεινας. Μακαρι να μην ειναι κρυος ο χειμωνας :red:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.