Jump to content




DJD

Recommended Posts

Νομίζω επιτρέπονται οι ερωτήσεις μη τεχνολογικού περιεχομένου.

Χτες δεν κατάφερα να δω live το jump του Felix, οπότε αν ξέρετε κάποιο βίντεο που να το δείχνει όλο, let me know. :)

Edit: Ωπ, δεν έκανα ερώτηση! :D

Link to comment
Share on other sites

Επίσης σε τ όρρεντς μπορείς να το βρείς..είδα και έκδοση 1080i.. οπότε σύντομα θα δούμε και 720p εκδόσεις ... γιατί το 1080 ήταν σχεδόν 11Gb

Επίσης θα δούμε ντοκιμαντέρ από BBC και National Geographic νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμήσω τα του BBC. Το NG δε βγάζει συχνά καλά docu. Το τραγικότερο όλων History Channel.

Άρα [MENTION=4655]racer[/MENTION] ξαναπάμε στην κουβέντα τορρεντς 720p απλά αντί για 1080i βάζουμε 1080p :D

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνω κέντρο μπρουμ σήμερα πάω δίπλα στα ΚΤΕΛ να βρω ένα μάστορη να κάνω μια δουλειά που θέλω. Περιπλανώμενος για το μάστορη (που σημειωτέον δεν τον βρήκα) βρίσκομαι σε ένα δρόμο στον οποίο μια φερράρι f430 κάνει περίπολο το τετράγωνο, έξω από ένα πρεσίζιον εντζινήρινγκ έχει 2 μπράβους ινδούς και το φτηνότερο παρκαρισμένο που βλέπω απ'έξω είναι μπέντλευ των 200.000 λιρονιών.

ΚΟΥΙΖ:

1. Έχει μαφία το μπρουμ?

2. Πόσα λεφτά μπορεί να βγάλει ένα πρεσίζιον εντζινήρινγκ?

3. Ναρκωτικά ή όπλα?

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνω κέντρο μπρουμ σήμερα πάω δίπλα στα ΚΤΕΛ να βρω ένα μάστορη να κάνω μια δουλειά που θέλω. Περιπλανώμενος για το μάστορη (που σημειωτέον δεν τον βρήκα) βρίσκομαι σε ένα δρόμο στον οποίο μια φερράρι f430 κάνει περίπολο το τετράγωνο, έξω από ένα πρεσίζιον εντζινήρινγκ έχει 2 μπράβους ινδούς και το φτηνότερο παρκαρισμένο που βλέπω απ'έξω είναι μπέντλευ των 200.000 λιρονιών.

ΚΟΥΙΖ:

1. Έχει μαφία το μπρουμ?

2. Πόσα λεφτά μπορεί να βγάλει ένα πρεσίζιον εντζινήρινγκ?

3. Ναρκωτικά ή όπλα?

Go inside and find out

because yolo

:p

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνω κέντρο μπρουμ σήμερα πάω δίπλα στα ΚΤΕΛ να βρω ένα μάστορη να κάνω μια δουλειά που θέλω. Περιπλανώμενος για το μάστορη (που σημειωτέον δεν τον βρήκα) βρίσκομαι σε ένα δρόμο στον οποίο μια φερράρι f430 κάνει περίπολο το τετράγωνο, έξω από ένα πρεσίζιον εντζινήρινγκ έχει 2 μπράβους ινδούς και το φτηνότερο παρκαρισμένο που βλέπω απ'έξω είναι μπέντλευ των 200.000 λιρονιών.

ΚΟΥΙΖ:

1. Έχει μαφία το μπρουμ?

2. Πόσα λεφτά μπορεί να βγάλει ένα πρεσίζιον εντζινήρινγκ?

3. Ναρκωτικά ή όπλα?

answer:

4. Team Rocket

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.