Jump to content




DJD

Recommended Posts

εχω μπερδευτει και δεν αξιζει να κανω νεο θεμα :p ξερετε απο που φευγουν τα κτελ για μαρκοπουλο?? στο site λεει

 ΚΤΕΛ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ Α.Ε.

Πατησίων 68 & Κότσικα 2
Αθήνα, 104 34

αλλα ισχυει σιγουρα?

Kατέβα στο Μετρό Αλεξάνδρας (Αμπελόκηποι), και πάρτο απο κει...Με το που βγεις από το μετρό έχει στάση!

Τα περισσότερα ΚΤΕΛ περνάνε κι από Μαρκόπουλο πλέον νομίζω...Λαυριο (80%) - Πόρτο Ράφτη (σταντέ), ρωτάς και τον οδηγό ή καμιά γριά με μαύρες τσάντες φουλ από αποφάγια για όλων των ειδών τα αδέσποτα που θα περιμένει στη στάση και θα σου πουν... :p

Link to comment
Share on other sites

Κλάψα Νο1:

Έτρεχα πρωτάθλημα B-Spec στο Gran Turismo. Ο 5ος από τους 6 αγώνες ήταν 34 γύροι στη Monza. Είχα βάλει λοιπόν τον οδηγό να οδηγεί, του έδινα κάθε λίγο οδηγίες (ξέρω βλακεία είναι αλλά τί να κάνω, πρέπει να ολοκληρωθεί και αυτό το κομμάτι του παιχνιδιού, δίνει χρήματα και αυτοκίνητα) και πάμε στα πιτς για ανεφοδιασμό και λάστιχα στον 24ο γύρο. Μετά τον πρόσεχα, ήταν πρώτος με μικρή διαφορά από το 2ο. Σε κάποια φάση έρχεται η μάνα μου να συνεννοηθούμε για κάτι. Δεν έκανα πάνω από 3 λεπτά και ο Μ@Λ@Κ@Σ πάει και μπαίνει στα πιτ μόνος του στον 33ο γύρο....

Τερμάτισε 5ος...

Άμα τον είχα μπροστά μου, θα τον πλάκωνα στις μάπες.

Κλάψα Νο2:

Θέλω να δω τηλεόραση αλλά δεν έχω αποκωδικοποιητή:cry:

Link to comment
Share on other sites

Κλάψα Νο2:

Θέλω να δω τηλεόραση αλλά δεν έχω αποκωδικοποιητή:cry:

Δεν χανεις τιποτα. Κερδιζεις εγκεφαλικα κυτταρα και iq. Εχω να δω τηλεοραση απο τα αποτελεσματα των εκλογων.

Link to comment
Share on other sites

Τα πιστεύω του πρέπει να κερδίσουν το σεβασμό.

Τα πιστεύω του; Really? Με αυτή την λογική η αφετηρία από την οποία ξεκινάς είναι αυτή που δεν σέβεσαι απολύτως τίποτα.

Δεν είναι διαγωνισμός πλειοψηφίας. Και τρισεκατομμύριο να γίνετε από τη στιγμή που υποστηρίζεται πράγματα δίχως ίχνος απόδειξης, δεν πρόκειται να έρθει ουρανοκατέβατος ο σεβασμός.

Για ποιο σεβασμό μιλάς εδώ; Τον σεβασμό προς αυτό που πιστεύουν ή τον σεβασμό προς αυτούς που πιστεύουν; Πολλοί δεν καταλαβαίνετε ότι με τις αναρτήσεις σας σε κάποιες περιπτώσεις δεν δείχνετε σεβασμό ούτε σε αυτό που πιστεύουν, αλλά ούτε και σε αυτούς που πιστεύουν.

Έπαθες σωματική βλάβη; Έχασες την οικογένειά σου; Έχασες τις οικονομίες σου; Δεν έπαθες τίποτα απολύτως. Προσβάλλεσαι; Χώνεψέ το.

Σωστά, χώνεψέ το. Θα σε προσβάλω μέχρι να πάθεις σωματική βλάβη, να χάσεις την οικογένειά σου ή τις οικονομίες σου. Μετά βλέπουμε. Μέχρι τότε, χώνεψέ το. Πολύ μου αρέσει αυτή η νοοτροπία. :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αυτά θέλουν ένα σκασμό λεφτά για να @@. (τραπέζι, κέρασμα, δωμάτιο...)

Για να δεις δε συζητώ, αφού παντρευτώ... το ξανασκέφτομαι. :p

Καλημέρα

Διαβάζοντας φυσική...

%CE%BE%CF%85%CF%80%CE%BD%CE%AC%CF%84%CE%B5.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις αυτά θέλουν ένα σκασμό λεφτά για να @@. (τραπέζι, κέρασμα, δωμάτιο...)

Για να δεις δε συζητώ, αφού παντρευτώ... το ξανασκέφτομαι. :p

Καλημέρα

Διαβάζοντας φυσική...

%CE%BE%CF%85%CF%80%CE%BD%CE%AC%CF%84%CE%B5.png

Τετοια μερη ειναι μια πολυ χρησιμη εμπειρια. Αφενος μαθαινεις να καταλαβαινεις ποτε μια μπιατς παει να σου αποσπασει οφελη, αφετερου αποκτας αλλα μετρα και σταθμα για την ομορφια, και οταν μια μπιατς κανει την ντιβα ιν ριαλ λαηφ, εχεις στο νου σου ενα μετρο συγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

Τετοια μερη ειναι μια πολυ χρησιμη εμπειρια. Αφενος μαθαινεις να καταλαβαινεις ποτε μια μπιατς παει να σου αποσπασει οφελη, αφετερου αποκτας αλλα μετρα και σταθμα για την ομορφια, και οταν μια μπιατς κανει την ντιβα ιν ριαλ λαηφ, εχεις στο νου σου ενα μετρο συγκρισης.

Βασικά για το δεύτερο υπάρχουν πλέον οι κυρίες .gif, .jpg, .avi, .mpg, .mp4, .mkv, ..... για να δεις πόσο ντιβάνι είναι η ντίβα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά για το δεύτερο υπάρχουν πλέον οι κυρίες .gif, .jpg, .avi, .mpg, .mp4, .mkv, ..... για να δεις πόσο ντιβάνι είναι η ντίβα.

δικιο εχεις. Και εγω για αυτο πηρα VW. Βαρεθηκα ολο porsche και porsche στο Gran Turismo.

Link to comment
Share on other sites

γιατί όλες οι δημιουργικές+χρονοβόρες ιδέες έρχονται ΠΑΝΤΑ μέσα στην εξεταστική να πάρει ; :p

Πρέπει να είναι δημιουργική η ιδέα για να δείχνει τουλάχιστον εξίσου σημαντική με το διάβασμα και χρονοβόρα για να έχει και ουσία. Διάλειμμα 3 ωρών κάνεις και για για να μαγειρέψεις.... βραστά αυγά. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.