Jump to content




DJD

Recommended Posts

EolIB.jpg

Πλάκα πλάκα στο Πήδημα λίγο έξω από την Καλαμάτα έχει ένα "εστιατόριο" που κάνει καταπληκτικά κοτόπουλα και μακαρόνια.Το τίμησα αρκετές φορές το καλοκαίρι

Link to comment
Share on other sites

Που αναφέρεσαι ακριβώς;
ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ.

Με τους BLUE REBELS δεν πληρώνετε ούτε ένα ευρώ

Και απορώ πως και γιατί. Με ενδιαφέρει αρκετά και γιαυτό ρωτάω, απλά 1000€+ για να πάρω δίπλωμα μου φαίνονται πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Και απορώ πως και γιατί. Με ενδιαφέρει αρκετά και γιαυτό ρωτάω, απλά 1000€+ για να πάρω δίπλωμα μου φαίνονται πολλά.

Πως προκύπτουν οι τιμές δε γνωρίζω. Το θέμα είναι ότι η ζώνη πτώσης είναι λίγο μακρυά (σε άλλη χώρα) :p

Κι εγώ θέλω να δοκιμάσω skydiving, αλλά πρώτα θα ήθελα να το κάνω με δάσκαλο (δεμένος) να δω πως πάω από φοβίες

και μετά αν είναι και είχα και λεφτά να πήγαινα και για δίπλωμα.

Link to comment
Share on other sites

Πως προκύπτουν οι τιμές δε γνωρίζω. Το θέμα είναι ότι η ζώνη πτώσης είναι λίγο μακρυά (σε άλλη χώρα)

Αν δείτε τον αναλυτικό τιμοκατάλογο, μόνο δωρεάν δεν είναι. Βέβαια, είναι φθηνοί, γύρω στα 800€ για το δίπλωμα

Κι εγώ θέλω να δοκιμάσω skydiving, αλλά πρώτα θα ήθελα να το κάνω με δάσκαλο (δεμένος) να δω πως πάω από φοβίες και μετά αν είναι και είχα και λεφτά να πήγαινα και για δίπλωμα.

Το Tandem το έχουν υποχρεωτικό σχεδόν όλες οι σχολές, ακριβώς για αυτό το λόγο. Πρώτα το κάνεις και μετά αν θέλεις συνεχίζεις την εκπαίδευση.

Link to comment
Share on other sites

αργιλές από τον άργιλο. Το πύλινο που λέμε. απλά μας κόλλησε "τον αργιλέ" -> "ναργιλέ"

Όλοι οι φίλοι μου οι άραβες στην αγγλία λέγανε "argila" και όχι "nargila".

Ομολογώ ότι το άρθρο της wikipedia δε το χα δει. Το λαμβάνω υπόψη αλλά δεν υπαναχωρώ.

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.