Jump to content




DJD

Recommended Posts

καλησπέρα,

παρήγγειλα κάτι απο Αγλλία και το εστειλαν με parcel2go. εχει κανείς ιδέα με ποια εταιρεία courier συνεργάζεται εδω στην Ελλάδα κ αν θα έρθει σπίτι το δέμα (ειναι 8kg και μεγάλο σε μέγεθος) ή θα πάει στο ταχυδρομείο? :flag:

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

παρήγγειλα κάτι απο Αγλλία και το εστειλαν με parcel2go. εχει κανείς ιδέα με ποια εταιρεία courier συνεργάζεται εδω στην Ελλάδα κ αν θα έρθει σπίτι το δέμα (ειναι 8kg και μεγάλο σε μέγεθος) ή θα πάει στο ταχυδρομείο? :flag:

ευχαριστώ

Ερ εδω έχει με τι λογικά συνεργάζονται, εικάζω πως το tracking number είναι φίλος σου.

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι βλεπω με Fedex και UPS συνεργάζονται.

αυτό που φοβάμαι είναι μην αναλαμβάνει η Ταχυδρομική και μου πάρει μια βδομάδα επιπλέον (συν οτι θα χρειαστεί να παω στο Ταχυδρομείο να παραλάβω) . αυτό εγινε για κάτι που ειχα παραγγείλει απο Γερμανία κ ενω ήρθε Ελλάδα με DHL μέσα σε 3 μέρες μετά περίμενα πάνω απο μια εβδομάδα το ταχυδρομείο που οφαλοσκοπούν ανηλεώς

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Στη λίστα χωρών αποστολής ενός cd στο ebay.

Shipping to: Worldwide

But wait...

Excludes: Africa, Central America and Caribbean, Bolivia, Ecuador, Falkland Islands (Islas Malvinas), French Guiana, Guyana, Paraguay, Suriname, Uruguay, Brunei Darussalam, Cambodia, Laos, Afghanistan, Armenia, Azerbaijan Republic, Bangladesh, Bhutan, Georgia, India, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Maldives, Mongolia, Nepal, Pakistan, Sri Lanka, Tajikistan, Turkmenistan, Uzbekistan, Bahrain, Iraq, Jordan, Lebanon, Oman, Saudi Arabia, Yemen, American Samoa, Cook Islands, Fiji, French Polynesia, Guam, Kiribati, Marshall Islands, Micronesia, Nauru, New Caledonia, Niue, Palau, Papua New Guinea, Solomon Islands, Tonga, Tuvalu, Vanuatu, Wallis and Futuna, Western Samoa, Bermuda, Greenland, Saint Pierre and Miquelon, Albania, Andorra, Belarus, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Republic of, Cyprus, Estonia, Gibraltar, Guernsey, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Macedonia, Malta, Moldova, Montenegro, Romania, San Marino, Serbia, Slovenia, Svalbard and Jan Mayen

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

μπορει κάποιος παρακαλώ απο την εικονα να μου πει που βρισκεται το πακετάκι μου?

έχει φτάσει Ελλάδα ή είναι ακόμα Αγγλία?

http://s9.postimage.org/6x1fnpt1r/Screenshot_from_2012_09_06_11_39_30.png (Postimage.org - free image hosting / image upload)

upload pictures...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

μπορει κάποιος παρακαλώ απο την εικονα να μου πει που βρισκεται το πακετάκι μου?

έχει φτάσει Ελλάδα ή είναι ακόμα Αγγλία?

http://s9.postimage.org/6x1fnpt1r/Screenshot_from_2012_09_06_11_39_30.png (Postimage.org - free image hosting / image upload)

upload pictures...

Φίλε μου κάνε ένα νέο θέμα καλύτερα. Ή ακόμα καλύτερα γράψε το πόνο σου εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Στις μια το βραδυ και ενω κοιμομουν σαν μικρο παιδι χτυπαει το τηλ.

Κοινος φιλος με τον Βικτωρα και με ρωταει αν γενεθλιαζω γιατι ετσι του ειπε ο Βικτωρας.... :hehe:

Τελικα πρεπει να μας ψεκαζουν.... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στις μια το βραδυ και ενω κοιμομουν σαν μικρο παιδι χτυπαει το τηλ.

Κοινος φιλος με τον Βικτωρα και με ρωταει αν γενεθλιαζω γιατι ετσι του ειπε ο Βικτωρας.... :hehe:

Τελικα πρεπει να μας ψεκαζουν.... :hehe:

LOL, κι εγώ πάντως έτσι πληροφορήθηκα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

YEH! θα σχεδιάσω λογότυπο αεροπορικής εταιρίας και εταιρικό design για αεροπλάνα (Boeing 737-800 και Boeing 737-600) :D

Θα μπορώ όταν πηγαίνω στο αεροδρόμιο πλέον αντί να δείχνω τα εταιρικά λεωφορεία, να δείχνω και τα εταιρικά αεροπλάνα και να λέω

-αυτό εκεί εγώ το έκανα XD

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.