Jump to content




DJD

Recommended Posts

με εχει πρηξει στα τηλ ενας αριθμος απο 796...εν τω μεταξυ δεν βρισκω απο τι χωρα ειναι.

και το πιο πιθανο ειναι οτι ειναι για ενα τζετ σκι που εχω βαλει.κανας νιγηριανος θα ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

πολύ θαρραλέο σε βρίσκω. είχα φάει καρταρα με παρόμοιο ποστ για την κεραία του iphone...

Τιποτα δεν εχει, ελεος :zzz:

Μονο οταν το χουφτώνεις πέφτει το σημα αλλα οχι η κληση (σε ολα εξαλλου πέφτει αν χουφτώνεις τη συσκευη)

Link to comment
Share on other sites

internet-memes-minecraft-sucks-bad-graphics.jpg

Mε παρέα όλα τα games είναι :drool: χτίζαμε και σκάβαμε όλο το βράδυ 6 το πρωί το διαλύσαμε :banging: !

ο ένας Φαρμα και είχε τα ζώα ο άλλος ξύλα ο άλλος ορυχεία ο άλλος αλλού πολύ γέλιο με 5 άτομα να κάνουν ότι γουστάρουν :rofl:

Το καλύτερο απόσπασμα !

Μπαίνουμε στον Server ενός φίλος μου μόλις κάναμε spawn ξεκινήσαμε και σπάγαμε :devil: ότι βρίσκαμε μπροστά μας :giveup: , ακούγεται μια φωνή ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ πάμε αλλού όχι εδώ γιατί έτσι και τα βρει διαλυμένα ο αδερφός μου θα μου ζαλίσει τα ούμπαλα !

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να τους πει ότι οι 4.8" είναι πολλές :giveup:

Μια χαρα ειναι. οριακα μεν, αλλα μια χαρα.

Αν θες απλα τηλεφωνικη συσκευη, παρε κατι με μικροτερη οθονη. Αν θες all around συσκευη για κλησεις, messaging, media και casual gaming, θες χωρο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.