Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τωρα το ειδα το ποστ σου.

Πρωτα απ'ολα εχει σημασια τι ζητας και τι θελεις απο τον παπαγαλο.

Θα του αφιερωσεις χρονο η απλα θα τον βαλεις σε ενα κλουβι να καθεται ?

Γενικα πολυ εξυπνα ζωα που δενονται πολυ με τον ανθρωπο, πραγμα που εχει θετικες αλλα και αρνητικες πλευρες.

Φροντιδα εξαρταται απο σενα και τα οικονομικα σου. Απο κει και περα εσυ θα καθοριζεις τι τροφες θα του παιρνεις κλπ

Αν παρεις ζευγαρι ξεχνας την παρεα του παπαγαλου καθως θα παιζουν μεταξυ τους και σενα θα σε εχουν στην απ'εξω.

ΑΝ θελεις να τον εκπαιδευσεις να παιζεις μαζι του κλπ καλυτερα να παρεις ενα μωρο ταιζμενο στο χερι.

Δικη μου προταση ειναι αυτη Παπαγάλος Κοκατίλ - Cockatiel

Συμφωνώ και εγώ για τον συγκεκριμένο παπαγάλο, έχω και εγώ ένα εδώ και 6-7 χρονιά το έχω από μωρό,και είναι απίστευτα ζώα,θα το λατρέψεις, αλλά το κλειδί είναι να αφιερώσεις χρόνο, ώστε να κερδίσεις την εμπιστοσύνη του.

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο γραφείο μετά απο 1 μήνα + 2 μέρες, και το σοκ του βάζω παντελόνι, εσώρουχο, κλειστό παπούτσι, κάλτσα ΚΑΙ ξυρίζομαι μεγάλο!

Ευτυχώς συνηγορεί ο καιρός στο Λονδινάκι και είναι καλός (για Αγγλία).

Δεν θα πω καλό χειμώνα γιατι έχει ακόμα μέρες ο Αύγουστος, αλλά καλώς σας ξαναβρήκα, nice to be back in a perverse way!

:kiss3:

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ταχυδρόμος και έφερε το πολυαναμενόμενο πακετάκι με αγορά από το ebay.

Άνοιγμα, αλλά το αντικείμενο αντί να λέει NIKON επάνω, λέει CANON!!!:wall::wall:

Άντε τώρα ταλαιπωρία να βρω άκρη...

Να πάρει!

Link to comment
Share on other sites

Αν πω εγώ για Pentax, το γλιτώνω ή τρώω ban από όλο το φόρουμ γιατί είμαι του διαβόλου;

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2

Αν ερθεις στη φωτοβολτα θα σε κοιταμε σα να εισαι εξωγηινος, αυτο ειναι το σιγουρο !:haha:

Link to comment
Share on other sites

Αν ερθεις στη φωτοβολτα θα σε κοιταμε σα να εισαι εξωγηινος, αυτο ειναι το σιγουρο !:haha:

Αν κάνατε κάποια στην Θεσσαλονίκη, πολύ ευχαρίστως! Θα πρόσφερα θέαμα χωρίς εισιτήριο κιόλας!

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Ιδού η σκληρή πραγματικότητα μιας μέσης Τουρκάλας γυναίκας που προσπαθούν έντεχνα να αποκρύψουν τα τούρκικα σήριαλ...

Όμως σκηνές όπως αυτές στις φωτογραφίες που ακολουθούν, δεν αποτελούν μεμονωμένες περιπτώσεις, αλλά είναι καθημερινές.

Ε ρε jumbo που σας χρειάζεται...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.