Jump to content




DJD

Recommended Posts

^^Χαχαχα κλαιω φιλε!!

Ρε λες να ημουν χωρις σελα?????

Δε με έπιασες. Στην αρχή μπορεί το ποδήλατο να έχει τη σέλα, αλλά τώρα να "έμεινε" σε σένα.

Καλαμπούρι όλα ε.

Ιn other news, πριν καμιά 15αριά χρόνια, είχα πάει σε ένα φιλικό σπίτι. Από το ποδήλατο του μικρού μου φίλου είχε αφαιρεθεί η σέλα και είχε μείνει ο σωλήνας καλυμμένος με δεμένο αφρολέξ, σαν μαξηλαράκι. Όλα αυτά γιατί με τη σέλα το ποδήλατο γινόταν ακόμα πιο ψηλό και δε μπορούσε να το χρησιμοποιήσει. Ελαφρύς αυτός, καθότανε πάνω στο μαξιλαράκι, όλα καλά.

Ε πάω και εγώ που του έριχνα 2 χρόνια και καμιά 10 και κιλά, κάθομαι περιχαρής και...

Ακόμα πονάω

Έγινε επεξεργασία από bezdim
Link to comment
Share on other sites

Δε με έπιασες. Στην αρχή μπορεί το ποδήλατο να έχει τη σέλα, αλλά τώρα να την "έμεινε" σε σένα.

Καλαμπούρι όλα ε.

Ιn other news, πριν καμιά 15αριά χρόνια, είχα πάει σε ένα φιλικό σπίτι. Από το ποδήλατο του μικρού μου φίλου είχε αφαιρεθεί η σέλα και είχε μείνει ο σωλήνας καλυμμένος με δεμένο αφρολέξ, σαν μαξηλαράκι. Όλα αυτά γιατί με τη σέλα το ποδήλατο γινόταν ακόμα πιο ψηλό και δε μπορούσε να το χρησιμοποιήσει. Ελαφρύς αυτός, καθότανε πάνω στο μαξιλαράκι, όλα καλά.

Ε πάω και εγώ που του έριχνα 2 χρόνια και καμιά 10 και κιλά, κάθομαι περιχαρής και...

Ακόμα πονάω

Βάζε λίγη ξυλοκαϊνη όταν πονάς. =)

Προσωπικά πάντως προτιμώ χωρίς.

Link to comment
Share on other sites

Δε με έπιασες. Στην αρχή μπορεί το ποδήλατο να έχει τη σέλα, αλλά τώρα να "έμεινε" σε σένα.

Καλαμπούρι όλα ε.

Ιn other news, πριν καμιά 15αριά χρόνια, είχα πάει σε ένα φιλικό σπίτι. Από το ποδήλατο του μικρού μου φίλου είχε αφαιρεθεί η σέλα και είχε μείνει ο σωλήνας καλυμμένος με δεμένο αφρολέξ, σαν μαξηλαράκι. Όλα αυτά γιατί με τη σέλα το ποδήλατο γινόταν ακόμα πιο ψηλό και δε μπορούσε να το χρησιμοποιήσει. Ελαφρύς αυτός, καθότανε πάνω στο μαξιλαράκι, όλα καλά.

Ε πάω και εγώ που του έριχνα 2 χρόνια και καμιά 10 και κιλά, κάθομαι περιχαρής και...

Ακόμα πονάω

Ρε λες να του αρεσε και να ελεγε οτι δε τον ενοχλουσε? :happy2:

Αυτος καθοταν πανω στο σωληνα κανονικα!

Τι να κανει ενα αφρολεξ??

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχουν κουνούπια (Δυτικού) Νείλου. Ιός Δυτικού Νείλου είναι, και μεταδίδεται με τα «κλασσικά» οικιακά κουνούπια, ή με το κουνούπι τίγρης, που μας ήρθε από τη ΝΑ Ασία. Το κουνούπι τίγρης τσιμπάει κατά τη διάρκεια της μέρας -κυρίως τα χαράματα κι όταν πέφτει ο ήλιος-, και δε θέλει έλη και στάσιμα νερά. Περισσότερα εδώ

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχουν κουνούπια (Δυτικού) Νείλου. Ιός Δυτικού Νείλου είναι, και μεταδίδεται με τα «κλασσικά» οικιακά κουνούπια, ή με το κουνούπι τίγρης, που μας ήρθε από τη ΝΑ Ασία. Το κουνούπι τίγρης τσιμπάει κατά τη διάρκεια της μέρας -κυρίως τα χαράματα κι όταν πέφτει ο ήλιος-, και δε θέλει έλη και στάσιμα νερά. Περισσότερα εδώ

Βέβαια, το κουνούπι-τίγρης είναι πιο "catchy" όνομα, οπότε η τρομοκρατία επικρατεί με αυτό το όνομα. Ο ιός μεταδίδεται κυρίως από τα "απλά" κουνούπια.

Link to comment
Share on other sites

Ο ιός μεταδίδεται κυρίως από τα "απλά" κουνούπια.

Τα "απλά', όπως απαξιωτικά χαρακτηρίζεις τα ΕΛΛΗΝΙΚΑ κουνούπια, είναι πατριωτάκια και δεν μεταδίδουν αρρώστιες σε Έλληνες. Τα ξενόφερτα δειλά και βάρβαρα κουνούπια που παρανόμως περάσαν τα σύνορα ευθύνονται για τους θανάτους των συμπατριωτών μας. Δρουν βάση σχεδίου μολύνοντας μόνο Έλληνες. Έχεις ακούσει για θανάτους μεταναστών; Όχι. Τυχαίο;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.