Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έχουμε κανένα live streaming της έναρξης?

Ο αποκωδικοποιητής μου πιάνει τα πάντα εκτός απ' τα κρατικά!:rant:

δεν χανεις και τιποτα... εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε καθολου... το μονο που αξιζε ηταν ο Ατκινσον :)

Link to comment
Share on other sites

Πάω να αποπειραθώ μπας και με πάρει ο ύπνος... πως στο δία δεν νυστάζω δίχως να έχω κοιμηθεί καθόλου εχθές, και προχθές ο ύπνος μου όλος κι όλος ήταν 3 1/2 ώρες αδυνατώ να το κατανοήσω.

Βαρέθηκα να στριφογυρνάω εχθές, μαρτύριο :(

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Το μεταφέρω εδώ διότι δίπλα είναι off-topic

Ε καλά μην κρύβεσαι και πίσω από τα δακτυλάκι σου. :nono: Έχω ήδη γράψει ότι με ενδιαφέρει το αν έχει κάτι επιλήψιμο η φράση της και όχι το πως μπορεί να το εννοεί ή πως μπορεί ΕΓΩ να νομίζω ότι το εννοεί. Αυτό το ξέρεις, το έχεις διαβάσει. Άρα με δεδομένο αυτό, αποδέχομαι αυτό που λέει. Μέχρι εδώ ίσως να μην υπήρχε θέμα αλλά δεδομένου ότι αυτό που λέει κατά την άποψή σου είναι ξεκάθαρος ρατσισμός, άρα αποδέχομαι μια ξεκάθαρα ρατσιστική άποψη. Άρα και εγώ είμαι ξεκάθαρα ένας ρατσιστής του κερατά. Αυτό εννοείς και μην μου κρύβεσαι. :TD:

Απίστευτος συλλογισμός.

Η φάση είναι, παίζει να είσαι ο μόνος που το είδε έτσι :p

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα γύρισα!! Δεν ξέρω αν έλειψα σε κανέναν...

Είχα φύγει πριν 11 μέρες για Παράλιο Άστρος και την Κυριακή που ήταν να γυρίσω μου λέει το φιλαράκι "Δεν έρχεσαι Ζαχάρω που θα μαζευτούμε με τον άλλο φίλο να τα κάνουμε Πουτ@ν@;"

Και πήγα.

Τώρα δεν ξέρω, να πάω Κρήτη στη θεία για καμιά 15αριά μέρες τον Αύγουστο ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.