Jump to content




DJD

Recommended Posts

Οχι, Πάππας, διευθυντης ΩΡΛ γενικου κρατικου , χειρουργος κεφαλης κ τραχηλου.

Πολυ respect ο τυπος, απτο παρουσιαστικο κ μονο. Μπηκα εχτες και σε 1 τεταρτο μετα το χειρουργειο περπαταγα!

> κ πολυ φτηνα ετσι...αν δεν επαιζε το ΙΚΑ, 680Ε με ολες τις extra εξετασεις...το ΥΓΕΙΑ ηθελε 2500 κ οι χειρουργοι του ειναι μαθητες του δικου μου..

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

thnks Evan! :) δεν χρειαζεται να πονας, δεν ποναω καθολου, ουτε καν παυσιπονο δεν πηρα.. Το μονο σπαστικο ειναι τα ταμπον στην μυτη και η αναπνοη απτο στομα, που με κανει να ειμαι λιγο νευρικουλης!! :D

[MENTION=4398]Κωστάκης[/MENTION], βασικα αυτο εβγαλε! ο φουστης :D γυρω στα 120κ ζωντανο (> εννοω τουμπανος) κ κοιμοταν ολη την ωρα λεμε!

Εγω ειμουνα ο speed του οροφου , πανω κατω μεσα εξω, με κυνηγουσαν οι νοσοκομες να κατσω κ με μαλωνανε στην αρχη που επινα νερο ενω δεν επρεπε! για να δουμε ρε μαγκες, διοτι η ανασα μου ηταν πολυ ρηχη, επρεπε να το κανω. :)

Έγινε επεξεργασία από fotme
Link to comment
Share on other sites

....Το μονο σπαστικο ειναι τα ταμπον στην μυτη και η αναπνοη απτο στομα, που με κανει να ειμαι λιγο νευρικουλης!! :D...

Φακ. Σε νοιώθω. Ήμουν τρεις μέρες με ... ταμπόν λόγω ρινορραγίας. Καλοκαίρι και εγώ σε σπίτι χωρίς air-condition.

Ένα θα σου πω. Την ΜΠΟΧΑ που θα μυρίσεις όταν βγει η γάζα, δεν θα την ξεχάσεις Π Ο Τ Ε. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

παιζει πολυ αυτο ναι, διοτι θα ειναι 3 μερες αιμα. Μου ειχαν κανει και ενα σκισιμο στα φρυδια πριν 2 χρονια γτ ειχε γυρισει μια τριχα, εκει να δεις, χωρις αναισθητικο εντωμεταξυ μονο με λιγη ξυλοκαϊνη, νυστερι κοψιμο κ με βελονα/ενεση πλυση με betadine...αντε γεια το οξυζενε εκεινη την στιγμη. Το χειροτερο ομως ηταν οταν ειχα σπασει την μυτη για πρωτη φορα...14 χρονια πισω, γενικο κρατικο κατα τις 2-3am...εψαχναν για τα κλειδια της ντουλαπας να βρουνε το τυπου μυτοτσιμπιδο για να μου ισιωσουν οσο-οσο την μυτη εκεινη την ωρα που ητανε ζεστη... ενα εχω να πω...παρτυ! :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.