Jump to content




DJD

Recommended Posts

Google βρίσκει τα πάντα και συμφέρει,ακόμα και αυτά που δεν χρειάζονται αναζήτηση.

on topic:Tera ή diablo 3 για το weekend???

Ρε βαλτός είσαι κι εσύ; :p Όταν γνωρίζω τη διεύθυνση που θέλω να πάω γιατί να τη γράψω στο google, εκτός κι αν έχω μαλάκυνση τελευταίου σταδίου;

Link to comment
Share on other sites

Tera ή diablo 3 για το weekend???

Diablo ]|[ και περιμένεις για Guild Wars 2. =)

@Edit: Το C9 έχει open beta προς τα τέλη του

μήνα. Άμα θες να περάσεις ένα όμορφο σαβ/κο

με άπειρη δράση και Dungeon Grind έχε το στα

υπόψην.

Έγινε επεξεργασία από zomg
Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου σε αυτό [MENTION=5462]dimitris_s[/MENTION] ...και εκεί που πας να του εξηγησεις ότι θα κάνεις click σε συγκεκριμενο σημείο στη νέα σελίδα να σου λεεί ότι αυτό δεν υπάρχει .....αλλά αντίθετα βλέπει πολλές φορές αυτό που του είπες να γράψει....και τον ρωτάς ρε συ σίγουρα έβαλες τη διεύθυνση που σου είπα και με πολύ σιγουρία,λές και σε βοήθάει αυτός, σου λέει ναι ρε το βλέπω μπροστά μου.....χαζός είμαι. δεν σε καταλαβαίνω?:wall::wall::wall:

Link to comment
Share on other sites

είναι ιδέα μου ή τελευταία σε πολλά ποστ δεν μπορείς να βγάλεις νόημα;

σαν να λείπουν λέξεις δλδ. προσπαθώ να καταλάβω τι θέλει να πει κάποιος αλλά τπτ

πάλι για γιατρό είμαι; :unsure:

Link to comment
Share on other sites

είναι ιδέα μου ή τελευταία σε πολλά ποστ δεν μπορείς να βγάλεις νόημα;

σαν να λείπουν λέξεις δλδ. προσπαθώ να καταλάβω τι θέλει να πει κάποιος αλλά τπτ

πάλι για γιατρό είμαι; :unsure:

_____________ δεν _______________ __ εννοεις??Ισως _____________ αλλα __________ δοκιμασε.

Link to comment
Share on other sites

Προς τους γνωστες της περιοχης (ή τους φανατικους ταξιδιωτες)

Για γρεβενα (απο λαρισα) ειναι "καλυτερα" απο ελασσωνα-δεσκατη κλπ..ή απο καλαμπακα-ανοιξη κλπ??

Καλυτερα ως προς τον ευκολο και βατο δρομο..(η διαφορα τους ειναι 10κμ)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.