Jump to content




DJD

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ και εγω ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ π...π@ , ΜΠΟΡΕΙΣ?ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ απο γκόμενα ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ σαν τα τραγιά στις μέρες τους

FGSolong.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπαινεις στο φορουμ και αντι να πεταξεις 2-3 screens απο τα threads cores μνημη κτλπ σε ενα θρεντε

idle και σε τερα και σε απολα,

λες 2-3 νουμερακια και αφηνεις την φαντασια να τα φτιάν μόνη της...:baby:

Έλα μάστορα εδώ είσαι...από desktop και task manager.

post-694-1416076127,6702_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τί μου ήρθε στο facebook όσο ήμουν on στο chat. :nothing:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ.ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΚΟΣΜΟΤΕ 10Ε ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙΣ?ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

Πολύ πολύ πολύ παλιό spam... Σαν τις τηλεφωνικές φάρσες ένα πράμα, που σε έπαιρναν οι γκόμενες τηλέφωνο και σου έδιναν ραντεβού... Όλες θεές φυσικά...

Μαζεύουν λεφτά. Το στέλνουν σε 1000 άτομα. Ο ένας στους δέκα να το κάνει, ειδικά με το σκεπτικό ότι μπορεί και να π@ξει, επειδή το παίζει καλός, κάνε τις πράξεις...

Link to comment
Share on other sites

RONAL vs Serbo nasal spray.

Μακράν καλύτερο το RONAL στην αποσυμφόρηση των ρινικών κοιλοτήτων.:T:

Αύριο θα κάνω και συγκριτικό RONAL vs NeoPriphen.

Amateurs...

Nasodren... και μετά έλα να το ξανασυζητήσουμε...

(Εκτός αν είσαι αλλεργικός στο κυκλάμινο).

Link to comment
Share on other sites

Amateurs...

Nasodren... και μετά έλα να το ξανασυζητήσουμε...

(Εκτός αν είσαι αλλεργικός στο κυκλάμινο).

Αφήστε τα φάρμακα και τις αηδίες... Βράζετε νερό, ρίχνετε μέσα μερικά φύλλα από ευκάλυπτο, κάνετε βαθιές εισπνοές και ανοίγει αμέσως όλο το σύστημα.

Link to comment
Share on other sites

RONAL vs Serbo nasal spray.

Μακράν καλύτερο το RONAL στην αποσυμφόρηση των ρινικών κοιλοτήτων.:T:

Αύριο θα κάνω και συγκριτικό RONAL vs NeoPriphen.

Ναι το ronal είναι μακραν μπροστα. Αλλά Πέτρο ευχή και κατάρα μην βάζεις. Έπαθα φαρμακευτική ρινιτιδα και παλεύω να ξαφερω την μύτη μου στα καλά της. Είμαι και με φουλ αλλεργία ,μπουκομα βήχας κτλ παει σύννεφο.

Link to comment
Share on other sites

απορώ και ενίσταμαι , εγώ σαν απλός πολίτης μπορώ να δηλώσω κάπου για υποψήφιος να βγω πρωθυπουργός? δεν έχω τελειώσει ανωτέρα πρωθυπουργών σχολή , παρόλα αυτά ειμαι έξυπνος σαν χελώνα και γρήγορος σαν προβατίνα στις αποφάσεις μου, άρα χρίζομαι κατάλληλος δια του αξιώματος , γιατί να μην μπορώ τι λες ? :nothing::nothing:

προλαβαίνω φέτοσ η του χρόνου παλι?:nothing:

εχω ενα όραμα σαν εφιάλτης ένα πράμα

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τα φάρμακα και τις αηδίες... Βράζετε νερό, ρίχνετε μέσα μερικά φύλλα από ευκάλυπτο, κάνετε βαθιές εισπνοές και ανοίγει αμέσως όλο το σύστημα.

What NASODREN contains

- The active substance is: Lyophilized powder from the juice and natural aqueous extract from fresh

tubers of Cyclamen europaeum L., 50 mg.

Each dose of nasal spray releases 0.13 ml (2-3 drops) of solution. This quantity corresponds to 1.3 mg

powder. The finished solution produces 38 doses to be applied for a maximum of 16 days.

-There are no ingredients, preservatives or chlorides.

A solvent (5 ml of purified water) is provided for reconstitution of the lyophilized powder.

Link to comment
Share on other sites

What NASODREN contains

- The active substance is: Lyophilized powder from the juice and natural aqueous extract from fresh

tubers of Cyclamen europaeum L., 50 mg.

Each dose of nasal spray releases 0.13 ml (2-3 drops) of solution. This quantity corresponds to 1.3 mg

powder. The finished solution produces 38 doses to be applied for a maximum of 16 days.

-There are no ingredients, preservatives or chlorides.

A solvent (5 ml of purified water) is provided for reconstitution of the lyophilized powder.

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω, αφού υποτίθεται ότι είναι φυσικό προϊόν, γιατί να μη χρησιμοποιήσεις το δικό σου...;

Δίνουν δισεκατομμύρια κάθε χρόνο στις φαρμακοβιομηχανίες, για πράγματα που τους δηλητηριάζουν...

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ronal είναι μακραν μπροστα. Αλλά Πέτρο ευχή και κατάρα μην βάζεις. Έπαθα φαρμακευτική ρινιτιδα και παλεύω να ξαφερω την μύτη μου στα καλά της. Είμαι και με φουλ αλλεργία ,μπουκομα βήχας κτλ παει σύννεφο.

η αλλεργιολογος μου απαγορευει τα αποσυμφορητικα μυτης (ronal κλπ) για αυτο ακριβως το λογο.

για την αλλεργια στο φυτο παριεταρια που εχει η πλειοψηφια του κοσμου, φετος παιρνω το Nasonex και ειμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.