Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κάποιος μοδερατορας παρακαλείτε να ελέγξει την ip των χρηστών Lakisss και o_polonos, γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα ο χρήστης Lakisss να μπαίνει και με τους δύο λογαριασμούς

Ευχαριστώ :p

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε φιλαρακ ετυχε να συνδεθουμε απο το ιδιο ρουτερ γιατι την εχει τεραστεια (τη κεραια) ο λακιςςς ...

Αμεσως εσυ μπαινω εεεεεε μπαινει ο λακιςςςς απο 2ο ακκουντ ναουμ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μια άσχετη, που δεν μιλάμε καν στη σχολή μου στέλνει:

βοηθα λιγο την κατασταση κ εσυ ρε κωσταααα!! κανε μια καλη πραξη μερες που ειναι!! 694xxxxxxx...δωστο εκει που πρεπει,γιατι μονος του αποκλειεται να το ζητησει..!

Θέλει μήπως να της χτυπήσω το κεφάλι με αυτές τις λακαμακίες που μου λέει και δεν καταλαβαίνω τίποτα;;; :wall:

Link to comment
Share on other sites

Μια άσχετη, που δεν μιλάμε καν στη σχολή μου στέλνει:

Θέλει μήπως να της χτυπήσω το κεφάλι με αυτές τις λακαμακίες που μου λέει και δεν καταλαβαίνω τίποτα;;; :wall:

Δώσ' το τηλ. από δω να το βολέψουμε το κορίτσι. :smoke:

Link to comment
Share on other sites

Right now της κάνω reset το level κι εσύ μιλάς για friend zone;

Μου την δίνουν οι γκόμενες που έχουν μεγάλη ιδέα για τον εαυτό τους και το παίζουν στυλ "αφού δεν το ζητάς εσύ, στο δίνω με υπονοούμενα". Ποιός σου 'πε ότι το θέλουμε μαρή... :p

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος μοδερατορας παρακαλείτε να ελέγξει την ip των χρηστών Lakisss και o_polonos, γιατί υπάρχει μεγάλη πιθανότητα ο χρήστης Lakisss να μπαίνει και με τους δύο λογαριασμούς

Soon.....

worththewaitwhite325px7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια άσχετη, που δεν μιλάμε καν στη σχολή μου στέλνει:

Θέλει μήπως να της χτυπήσω το κεφάλι με αυτές τις λακαμακίες που μου λέει και δεν καταλαβαίνω τίποτα;;; :wall:

Δώστο μου να την πάρω να την καντηλικώσω λιγάκι να έρθει στα καλά της :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.