Jump to content




DJD

Recommended Posts

Θα προτιμούσα όλη αυτή η ενέργεια να πήγαινε σε τεχνολογικού τύπου posts. Χωρίς παρεξήγηση.

Μου έχει λείψει ο Λάμπης όπως ήταν πριν μερικά χρόνια. Και πρωτού ρωτήσετε y u no do it yourself θα σας πω ότι ο χρόνος και ο ενθουσιασμός έχουν μειωθεί δραστικά :(

Το να κάνουμε και λίγη πλάκα νομίζω δεν βλάπτει, ιδιαίτερα στις μέρες που διανύουμε.

Όσον αφορά εμένα (επειδή με έκανες quote) αν έχεις κάποια πιο συγκεκριμένη παρατήρηση να μου κάνεις, με χαρά θα την ακούσω.:)

Όσον αφορά το forum μια χαρά τα πάει νομίζω.... reviews, άρθρα, συζητήσεις, projects, τι σε χαλάει δηλ.?

Link to comment
Share on other sites

“In the end we are all separate: our stories, no matter how similar, come to a fork and diverge. We are drawn to each other because of our similarities, but it is our differences we must learn to respect.”

:)

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Λεω να επισκεφτω τη πολωνια το καλοκαιρι

Οποιος θελει ερχεται

https://www.youtube.com/watch?v=qkTS2sDg3RE

Άσε τις μούφες τις έχω εδώ από πρώτο χέρι, ένα 10% παλεύεται και αυτό με το ζόρι.

Παίζει να είναι και χειρότερες κι από τις ελεεινήδες (επικό θρεντ bourd....gr :p)

Καμία σχέση με το video btw :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άσε τις μούφες τις έχω εδώ από πρώτο χέρι, ένα 10% παλεύεται και αυτό με το ζόρι.

Δεν ξέρω τι έχετε στη Μεγάλη Βρετανία αλλά 15 μέρες στην Πολωνία, είχα χαζέψει. It was like heaven.

[MENTION=4643]o polonos[/MENTION] Πότε φεύγουμε και σε ποια περιοχή θα μείνουμε; :p

Link to comment
Share on other sites

Το να κάνουμε και λίγη πλάκα νομίζω δεν βλάπτει, ιδιαίτερα στις μέρες που διανύουμε.

Όσον αφορά εμένα (επειδή με έκανες quote) αν έχεις κάποια πιο συγκεκριμένη παρατήρηση να μου κάνεις, με χαρά θα την ακούσω.:)

Όσον αφορά το forum μια χαρά τα πάει νομίζω.... reviews, άρθρα, συζητήσεις, projects, τι σε χαλάει δηλ.?

Λάκη είσαι λίγο καιρό σχετικά εδώ μέσα για να έχεις ζήσει τα παλιά. Οι παραπάνω με κάλυψαν. Φυσικά η πλάκα δε βλάπτει και πρέπει να επικροτείται. Απλώς πλέον τα offtopic sections έχουν ξεχειλίσει και στα υπόλοιπα με εξάιρεση κάποια σταμπαριστά stickies έχει πέσει πολύ η κίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Σε φιλο που πηρε λαπτοπ dell του ειπα και εκανε doa(δεν ηξερε τιποτα) γιατι δεν του δουλευε το touchpad.αργησαν λιγο να του φερουν το καινουργιο αλλα σημασια εχει οτι του αφησαν και το παλιο!

Dell και στα κωλοχαρτα απο δω και περα :p

Link to comment
Share on other sites

Σε φιλο που πηρε λαπτοπ dell του ειπα και εκανε doa(δεν ηξερε τιποτα) γιατι δεν του δουλευε το touchpad.αργησαν λιγο να του φερουν το καινουργιο αλλα σημασια εχει οτι του αφησαν και το παλιο!

Dell και στα κωλοχαρτα απο δω και περα :p

Μην χαίρεσαι :p, δεν το παίρνουν αμέσως πίσω. Σε αντικατάσταση οθόνης ηρθαν και πήραν τη προβληματική 2 εβδομάδες αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.