Jump to content




DJD

Recommended Posts

τη γκαντεμια μου μεσα...

Αγορα απο (fulfilled by) Αmazon ..ειναι φυσιολογικο 3+ εβδομαδες αναμονη???

Aει συχτιρ ..για να γλιτωσω 20λιγα Ε απο το "αγαπητο" μας πλαισιο που με περασε και ανακριση για αυτα που θελω να αγορασω...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=10676]Hydra[/MENTION]

Μάντεψε ποια είναι στην ίδια σχολή με εσένα.

Ξέρω ρε, η Αμαζόνα. Την πετυχαίνω που και που, δεν ξέρω αν έχει τελειώσει όμως. Νομίζω συνεχίζει...

Και αυτή από το δικό μας είναι, όπως βλέπετε στον εργασιακό τομέα οι γυναίκες τα παν καλά από απόκατάσταση:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=J6cUDujzOhI]VANESSA ADAMOPOULOU LOYFA VIDEO.mpg - YouTube[/ame]

Υ.Γ: Μεταξύ μας, έχουμε πολύ πιο όμορφες... και καμπυλάτες. Το πιο σημαντικό!

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ρε, η Αμαζόνα. Την πετυχαίνω που και που, δεν ξέρω αν έχει τελειώσει όμως. Νομίζω συνεχίζει...

10 μαθήματα έλεγε ότι χρωστάει. Ε, σε 4 χρόνια μπορεί να το πάρει. :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, ειλικρινά, και απο κοντά δεν λέει πολλά (με τα δικά μου κριτήρια). Αν πάρει λίγα κιλάκια, βάλει στήθος - κώλο, το ξανασκεφτόμαστε. :T:

Άμα δεις μία από το 2ο έτος, θα γλιστράς απ' τα σάλια... :p

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, ειλικρινά, και απο κοντά δεν λέει πολλά (με τα δικά μου κριτήρια). Αν πάρει λίγα κιλάκια, βάλει στήθος - κώλο, το ξανασκεφτόμαστε. :T:

Άμα δεις μία από το 2ο έτος, θα γλιστράς απ' τα σάλια... :p

xme1U.jpg

:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που καθόμουν στην αυλή με το σκύλο, ακούγεται τουφεκιά -τρελαίνεται ο σκύλος από φόβο- και μετά από λίγο ακούγεται ένα «φουπ». χάρη στο σκύλο, ανακαλύψαμε ότι ήταν μια πάπια που κάποιος πυροβόλησε :(

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που καθόμουν στην αυλή με το σκύλο, ακούγεται τουφεκιά -τρελαίνεται ο σκύλος από φόβο- και μετά από λίγο ακούγεται ένα «φουπ». χάρη στο σκύλο, ανακαλύψαμε ότι ήταν μια πάπια που κάποιος πυροβόλησε :(

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Το μονο πραγμα που μου περασε απο το μυαλο....:p

post-14026-1416075978,8847_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.