Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλά εσένα δεν σου χάλασε το pc? :p

Έχω ένα netbook που χαζεύω στη δουλειά όταν κάθομαι, το οποίο έπεσε και δεν boot-αρε.

Τελικά αποδείχτηκε ότι είχε ξεκουμπώσει μόνο η ram.

Χαλάλι όμως για το βίντεο! Ούτε ο άστρο δεν θα μπορει να αντισταθει!:hehe:

Κάναμε συμφωνία...τώρα πήγα με το μέρος του, κάναμε κόμμα και θα πειράζουμε τον [MENTION=596]greekfragma[/MENTION].:p

Link to comment
Share on other sites

Η παγιδα που ειναι! χεχε

καμια παγίδα. γυρνώντας σήμερα από το εσοπ του Πειραιά πέρασα και από εκεί και ήταν ακριβώς όπω γράφει η εικόνα που πόσταρα.

Επίσης από αύριο μέχρι και τις 22/3 με κάποια ροφήματα (ίσως και όλα δεν ειμαι σίγουρος) παίρνεις 1 και σου κάνουν άλλο ένα δώρο

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα πρότεινα να μην πατούμε σε αυτά τα μαγαζιά...

Εξάλλου μια λύση πολύ πιο καλή είναι, από το να τα καίμε κάθε φορά...

"Οι κ@ρι@λες οι πολυεθνικες" ... κλπ.

Μου αρέσει που έχουν και ποτήρι για tips. Αχμ, ναι... για την καλή εξυπηρέτηση self-service!!!! Ή που πρέπει να πληρώσω για λίγη ζάχαρη παραπάνω ή λίγο μέλι για το τσαι; Πόσο; Κρατηθείτε!!! Περίπου 1 ευρώ επιπλέον.... :shout::wall:

Σκέφθομαι άλλες φορές να ρίχνω επίτηδες την κούπα μου, να δω θα μου πουν self-service; Στο πάτωμα με οδοντόβουρτσα, καθάριζε...

Link to comment
Share on other sites

Εδω και καιρο μονο : ελληνικο, φραπε για κορίλες (όταν πρεπει να στροφαρει ο τσι-πι-γιούς) και εσπρεσσάκι take-away από συνοικιακά καταστήματα...

...ούτως ή άλλως το μόνο που αξίζει είναι το κατεψυγμένο/πλαστικό digjital raspberry cheesecake που έχουν...αντί για τα νεροζούμια τους δίχως άρωμα, προτιμώ να βράσω μια Λουίζα να πιώ βρε αδερφέ....

Link to comment
Share on other sites

Damn αυτες οι μπιτσιζ ειναι τρελες!κρυωσα και μου λεει οτι αρρωστησα επιτηδες για να μην την παω βολτα το σαββατο που της ειχα πει!αυτο ομολογω οτι δεν το εχω ξανακουσει και παω στοιχημα οτι ουτε ο τσακωνας θα το εχει!

Link to comment
Share on other sites

Damn αυτες οι μπιτσιζ ειναι τρελες!κρυωσα και μου λεει οτι αρρωστησα επιτηδες για να μην την παω βολτα το σαββατο που της ειχα πει!αυτο ομολογω οτι δεν το εχω ξανακουσει και παω στοιχημα οτι ουτε ο τσακωνας θα το εχει!

Αν δεν ειναι διπλα σου με μια ζεστη σουπα και μαλαξεις με απαλα ζιζια στειλ'την στη μαμα της.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.