Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τότε που προτοπαίχτηκε Ελλάδα η σειρά είχαμε μια καθηγήτρια (φιλόλογο) η οποία ήταν ένα παλτό 1 μέτρο περίπου με ένα κεφαλάκι από πάνω, και δύο ποδαράκια απο κάτω. Γυαλιά, κοντό μαλλι κτλ.

Για κάποιο λόγο την είχαμε βγάλει Τσιτάρα. Να ναι καλά όπου είναι η γυναίκα.

Έγινε επεξεργασία από Snips
Link to comment
Share on other sites

Ωχχχ, πάλι πονάω μετά το γυμναστήριο.

Αλλά ρε παιδιά, κάτι πρέπει να κάνω λάθος. Την περασμένη Δευτέρα κάναμε στήθος, και πόνεσε ο δεξιός μου ώμος. Ακόμα δεν έχει περάσει τελείως...

Σήμερα κάναμε πόδια, πονάει η αριστερή μεριά της πλάτης.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.....:giveup:

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Τότε που προτοπαίχτηκε Ελλάδα η σειρά είχαμε μια καθηγήτρια (φιλόλογο) η οποία ήταν ένα παλτό 1 μέτρο περίπου με ένα κεφαλάκι από πάνω, και δύο ποδαράκια απο κάτω. Γυαλιά, κοντό μαλλι κτλ.

Για κάποιο λόγο την είχαμε βγάλει Τσιτάρα. Να ναι καλά όπου είναι η γυναίκα.

Τα βλέπω:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=xuWLThMuf7k]MUMM-RA - All The Transformations (1985-88) - YouTube[/ame]

:jester:

Ωχχχ, πάλι πονάω μετά το γυμναστήριο.

Αλλά ρε παιδιά, κάτι πρέπει να κάνω λάθος. Την περασμένη Δευτέρα κάναμε στήθος, και πόνεσε ο αριστερός μου ώμος. Ακόμα δεν έχει περάσει τελείως...

Σήμερα κάναμε πόδια, πονάει η αριστερή μεριά της πλάτης.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.....:giveup:

Απλά σταμάτα να χαζεύεις το κ@λαράκι στα αριστερά σου όταν γυμνάζεσαι και θα είσαι κομπλέ... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχ, πάλι πονάω μετά το γυμναστήριο.

Αλλά ρε παιδιά, κάτι πρέπει να κάνω λάθος. Την περασμένη Δευτέρα κάναμε στήθος, και πόνεσε ο δεξιός μου ώμος. Ακόμα δεν έχει περάσει τελείως...

Σήμερα κάναμε πόδια, πονάει η αριστερή μεριά της πλάτης.

ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.....:giveup:

Για να πόνεσε ο ώμος παει να πει οτι δεν έπαιξες στήθος αλλά ώμους!!!!!:hehe::hehe::hehe:

Για έλα απτο δίπλα θρεντ να μπεις σε σωστό δρόμο!

Link to comment
Share on other sites

Απλά σταμάτα να χαζεύεις το κ@λαράκι στα αριστερά σου όταν γυμνάζεσαι και θα είσαι κομπλέ... :hehe:

Άστα να πάνε... σήμερα ήταν άρρωστη η δασκάλα της ζούμπα και είχαν κατέβει όλες οι μαθήτριές της κάτω στα όργανα:inlove:

Κάπου το είχε πάρει το μάτι μου εκείνο το θέμα, μπορεί να το ψάξω κάποια στιγμή.

Μια χαρά την έκανα την άσκηση*, απλά ήταν για προχωρημένους, έδειξα και λίγο ζήλο παραπάνω και ο πιο αγύμναστος από τους μύες την άκουσε.

*Έχω τον personal πάνω από το κεφάλι μου.

Link to comment
Share on other sites

50gb στο δίσκο λέει το nba 2k15. Να βάλουμε άλλα ~5gb το μάνατζερ, 3.5 το τρόπικο, βάλε windows, office, lightroom, visual studio κι ότι άλλο χρειαστώ, και κανένα ακόμα παιχνιδάκι, και βλέπω τα 256gb που έλεγα, με φτάνουν οριακά...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.