Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ήπια 3 διπλούς εσπρέσσο το πρωί και έναν διπλό μετά το μεσημεριανό.

Σήμερα το απόγευμα, έχω αλλάξει την καμμένη λάμπα του γραφείου μου, έκοψα ξύλο για ένα ραφάκι στο ντουλάπι με τα φωτογραφικά, συγύρισα και έχω ακόμα όρεξη να κάνω κι άλλα. Είμαι καλά;;

Κι εγώ έβαλα σήμερα πλυντήριο.

Καλές διακοπές να έχουμε

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά που έβαλα πλυντήριο, ήμουν στο στρατό στον Έβρο, πριν 8 χρόνια. Φυσικά είχε οδηγίες χρήσεως τυπωμένες, πλαστικοποιημένες και αναρτημένες δίπλα του.

Link to comment
Share on other sites

Ρε είναι πολύ εύκολο. Τα πετάς όλα μέσα. Όλα όμως. Βάζεις mixed. Περιμένεις καμία ώρα. Μετά τα πετάς στο dryer machine μέσα. Περιμένεις άλλη μια ώρα. Έρχεσαι και τα παιρνεις όλα κύριος.

Το συγκεκριμένο μηχάνημα έχει ένα καλό. Είναι washing και dryer machine ταυτόχρονα. Μια φορά τα πήγα με τη βαλίτσα και άλλη μια που τα έφερα.

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Tip: Μη δοκιμάσετε να χτυπήσετε την ομελέτα με τη φραπεδιέρα. Δεν πετυχαίνει....

Και μετά το πρώτο μάθημα μαγειρικής, περνάμε στο δεύτερο!!

Tip: Μη δοκιμάσετε να φάτε με τα μούτρα φαγητό μέσα από το σαγανάκι/τηγάνι που μόλις το ζεστάνατε, υπάρχει κίνδυνος να κάψετε τη μύτη σας στο χείλος.

Χτες το έπαθα, σήμερα μελάνιασε και ξεφλούδισε...

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Και μετά το πρώτο μάθημα μαγειρικής, περνάμε στο δεύτερο!!

Tip: Μη δοκιμάσετε να φάτε με τα μούτρα φαγητό μέσα από το σαγανάκι/τηγάνι που μόλις το ζεστάνατε, υπάρχει κίνδυνος να κάψετε τη μύτη σας στο χείλος.

Χτες το έπαθα, σήμερα μελάνιασε και ξεφλούδισε...

Να προσθέσω σε περίπτωση που ξεμείνετε από καλαμάκια, μη δοκιμάσετε να πιείτε φραπέ με μακαρόνι για παστίτσιο γιατί λιώνει και σπάει.:...:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.