Jump to content




DJD

Recommended Posts

ρε Microsoft, μας m@μισες βραδιάτικα. Γιατί θες να κάνεις "μηχανική μετάφραση"; Ασ'τα αγγλικά να καταλαβαίνουμε ...

List of the issues that are addressed by the Application Compatibility Update for the .NET Framework 2.0 SP2

Με το.NET Framework 3.5, το UpdateProgress στοιχείο ελέγχου επιβάλλει την υποχρέωση ενός ProgressTemplate η ιδιότητα από το Του preRender ρουτίνα. Ένας παραγόμενος UpdateProgress στοιχείο ελέγχου μπορεί να subvert την υποχρέωση αυτή, παρακάμπτοντας το OnPreRender συμβάν στο παραγόμενο στοιχείο ελέγχου. Επομένως, το UpdateProgress στοιχείο ελέγχου να αποφύγετε τηλεφωνικής το βάση.OnPreRender συμβάν. Με το.NET Framework 3.5 SP1, το UpdateProgress Έλεγχος χρησιμοποιεί το CreateChildControls μέθοδος για τη δημιουργία του ProgressTemplate η ιδιότητα. Επομένως, επιβάλλεται η απαίτηση σε διαφορετικό σημείο στον κύκλο ζωής της σελίδας. Επομένως, το OnPreRender η τεχνική δεν είναι δυνατό να subvert τον έλεγχο.
Link to comment
Share on other sites

έχεις χάσει κάποια επεισόδια...

Ο νάνος έβαλε μια εικόνα σε μικρό μέγεθος. Του την είπες. Ανταπαντάς, αλλά δεν υπάρχει εικόνα. FAIL!

Δεν έχω χάσει επεισόδιο!!:whistle2:

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Ήπια 3 διπλούς εσπρέσσο το πρωί και έναν διπλό μετά το μεσημεριανό.

Σήμερα το απόγευμα, έχω αλλάξει την καμμένη λάμπα του γραφείου μου, έκοψα ξύλο για ένα ραφάκι στο ντουλάπι με τα φωτογραφικά, συγύρισα και έχω ακόμα όρεξη να κάνω κι άλλα. Είμαι καλά;;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.