Jump to content




DJD

Recommended Posts

είναι η πρώτη φορά που μπαίνω στο ποθ για μέρες και δεν καταλαβαίνω για τι λέτε, 2 much drama

Από μια 'τανα καλημέρα ξεκίνησαν όλα

είπα να το πω ποιο προφεσορικά ( Aseries = Αnime series )

αυτά τίποτα :patsak:

Κι εγώ που νόμιζα ότι μιλουσες για τίποτα τσιπάκια.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνω κάτι συγκεκριμένες δουλειές για το αμαξάκι μου και βαριέμαι....

και εγώ θέλω να το πάω για πλύσιμο και να του περάσουν και κεράκι αλλά βαριέμαι !

πρέπει να έχω κατάθλιψη και άγχος μαζί ή άγχος και κατάθλιψη !

Link to comment
Share on other sites

Μην τις κάνεις.

Problem solved.

Μακάρι να μπορούσα, πίστεψέ με το έχω καθυστερήσει 2 μήνες τώρα, αλλά η μία είναι κρίσιμες για τη μακροζωία του κινητήρα, η άλλη θα το βελτιώσει στο στρίψιμο (άρα καλή για μένα) και οι υπόλοιπες θα επαναφέρουν το εσωτερικό στην εργοστασιακή κατάσταση (π.χ. θα βάλω το ντουλαπάκι στη θέση του).

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορούσα, πίστεψέ με το έχω καθυστερήσει 2 μήνες τώρα, αλλά η μία είναι κρίσιμες για τη μακροζωία του κινητήρα, η άλλη θα το βελτιώσει στο στρίψιμο (άρα καλή για μένα) και οι υπόλοιπες θα επαναφέρουν το εσωτερικό στην εργοστασιακή κατάσταση (π.χ. θα βάλω το ντουλαπάκι στη θέση του).

Υπάρχει η εναλλακτική να πουλήσεις το αμάξι. Οπότε καταλήγουμε σε αυτό που σου πρότεινα :p

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μέρα η Δευτέρα :crazy:

Εγκεφαλικό Νο1 -> 2ωρο στο ταχυδρομείο να γουστάρουμε :fight:

Εγκεφαλικό Νο2 -> Να φτιάχνεις κάτι και μόλις το τελειώσεις να διαπιστώσεις ότι είναι λάθος :wall:

Εγκεφαλικό Νο3 -> Να βάλεις το φαγητό στο φούρνο σε πυρέξ να ψήνεται να γίνεται μούρλια και το γαμ0πυρέξ πέντε λεπτά πριν τελειώσεις να αποφασίσει να σπάσει για άγνωστο λόγο και αιτία. Μένεις με το αυτό στο χέρι καθαρίζοντας το φούρνο από τα λάδια και το φαγητό και καπάκι νηστική. :fist:

Εγκεφαλικο Νο4 -> Μένει ο [MENTION=400]astrolabos[/MENTION] να μου πει ΝΕΟ ΘΕΜΑ :suicide:

Αυτά! Πολύ καλησπέρα σας!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.