Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πολύ horny οι hollywoodιανές... εν τω μεταξύ, είναι αυτά δωμάτια σπιτιών celebrities ρε ?

Πέραν του ότι είναι αχούρια, είναι και μικρά και δεν βλέπεις κάτι το ακριβό στο background.

"spending all my money on dope 'n' shiz" ? :D

Link to comment
Share on other sites

αφού πέρα δώθε είναι όλη την ώρα προφανώς είναι ή δωμάτια hotel ή κάτι προσωρινό

το προσωρινό των celebs δεν είναι όμως σε δωματιάκι ξενοδοχείου 2 αστέρων :p

anyway... dumb sluch uploading naked photoz on de clowd :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ horny οι hollywoodιανές... εν τω μεταξύ, είναι αυτά δωμάτια σπιτιών celebrities ρε ?

Πέραν του ότι είναι αχούρια, είναι και μικρά και δεν βλέπεις κάτι το ακριβό στο background.

παιζει να εισαι ο μονος που κοιταζε το background, ετσι;

Link to comment
Share on other sites

παιζει να εισαι ο μονος που κοιταζε το background, ετσι;

Εξαρτάται... εσύ δηλαδή αφιέρωσες χρόνο σε κάποια Hope κάτι ας πούμε ?

Γιατί έχω την εντύπωση πάντως πως κάποιες είναι απλά γκόμενες που φέρνουνε σε γνωστές ?

Link to comment
Share on other sites

η βασική τερματοφύλακας της εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου των ΗΠΑ (Hope Solo) είναι γνωστή, τουλάχιστον στην Αμερική.

Από εκεί και πέρα, γυναίκες είναι όπως και οι γυναίκες, κοπέλες, ερωμένες κλπ Δεν έχουν κάτι αξιοπερίεργο ή εξωπραγματικό, που να μην το έχουμε ξαναδεί. εξαιρείται η Κέιτ η Άπτον, η οποία έχει εξωπραγματικό στήθος. Αυτή μάλιστα, αλλά για να είμαστε ειλικρινείς, δεν είναι και κάτι που έχει κρύψει κατά το παρελθόν :p

Link to comment
Share on other sites

καλούτσικες οι φωτογραφίες

μόνο της Melissa Benoist είναι απο από τρίτο άτομο και μάλλον τράβαγε με dslr

ωραίο ποπό έχει και η Grande αν και θα ήθελε ακόμα 2-5 κιλά

επίσης Palmer είναι σε super duper hi lux σπιταρόνα

Link to comment
Share on other sites

η βασική τερματοφύλακας της εθνικής ομάδας ποδοσφαίρου των ΗΠΑ (Hope Solo) είναι γνωστή, τουλάχιστον στην Αμερική.

Από εκεί και πέρα, γυναίκες είναι όπως και οι γυναίκες, κοπέλες, ερωμένες κλπ Δεν έχουν κάτι αξιοπερίεργο ή εξωπραγματικό, που να μην το έχουμε ξαναδεί. εξαιρείται η Κέιτ η Άπτον, η οποία έχει εξωπραγματικό στήθος. Αυτή μάλιστα, αλλά για να είμαστε ειλικρινείς, δεν είναι και κάτι που έχει κρύψει κατά το παρελθόν :p

Ξέρω τι είναι, αλλά απορώ για τον ντόρο, μιλάμε για μια πολύ κάτω του μετρίου κοπέλα.

Η Grande τουλάχιστον έχει ένα grande ποπουδάκι όπως λέει και ο [MENTION=14318]ARMAGEDDON[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

καλούτσικες οι φωτογραφίες

μόνο της Melissa Benoist είναι απο από τρίτο άτομο και μάλλον τράβαγε με dslr

ωραίο ποπό έχει και η Grande αν και θα ήθελε ακόμα 2-5 κιλά

επίσης Palmer είναι σε super duper hi lux σπιταρόνα

Δε νομίζω να έχει τρίτο άτομο. αν παρατηρήσεις είναι σταθερή η dslr..

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τον τύπο.. το σοκ που θα έπαθε βλέποντας τι βρήκε (χωρίς να είναι και κάτι που να αξίζει χρήματα π.χ.).

Πριν χρόνια είχα πάθει κάτι ανάλογο, όταν με κάλεσε γνωστός να του κάνω φορμάτ στο pc της κοπέλας του στο σπίτι της κι ήθελε να του κρατήσω backup με τον σκληρό μου.. τότε ήταν μεγάλη μαγκιά να έχεις εξωτερικό σκληρό.. παίρνω λοιπόν φακέλους με mp3 και σημειώσεις σχολής κι αφού έκανα εγκατάσταση windows κ προγραμμάτων, επαναφέρω τα backup και τέλος. Μάλιστα μου λέει κράτα τα mp3, μπας και θέλεις κάποιο (~24GB).

Μετά από μέρες που βρήκα χρόνο, κάθομαι σπίτι να βάλω σε φακέλους και να νοικοκυρέψω τα mp3. Έλα όμως που είχα ανοιχτό το show hidden files.. για 1 βδομάδα, δε μπορούσα να μαζέψω τη μασέλα μου.. τα'χα χάσει με αυτό που βρήκα αλλά και με το ότι δεν μπορούσα να το πω πουθενά. Ευτυχώς δεν έτυχε να τον ξαναδώ γιατί πήρε πτυχίο κι αυτός κι η κοπέλα του. :inlove:

Επίσης μου έχει τύχει το ίδιο σε επαγγελματικό pc γραμματέως που είχα πάει να της βάλω client του προγράμματος που φτιάχναμε στην εταιρεία.. .rar με κωδικό 5 ψηφίων :haha:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.