Jump to content




DJD

Recommended Posts

το ξερω το ξερω πολυ ωραιο το πορτοκαλι! βεβαια αυτο που με χαλαει ειναι οτι δεν εχει θεση για τον καφε... και ο καθρεφτης ειναι μικρος και δεν μπορω να κρεμασω κανα σταυρο η καμια εικονιτσα

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως τους επισκέπτομαι πάντα φορώντας το αγαπημένο μου τουρμπάνι και το γιλέκο μου με τσέπες, απλά φροντίζω να εξέχουν φυτίλια από αυτές.....και πάντα κοιτάζω το ρολόι μου ανά 5sec

Μια χαρα με εξυπηρετούν τα παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

zyxel-ΔΕΗ σημειώσατε 2 :whip:

για να λέμε και του στραβού το δίκιο,τα zyxel έχουν θεματάκια με την τάση ακόμα και πάνω σε ups..τεσπαν έβαλα ένα παλιό 661 πάνω και βλέπουμε για καινούργιο :nada:

Link to comment
Share on other sites

Με πήρανε στο κινητό να βάλω ΟΤΕ στο σπίτι. Το selling point τους δεν ήταν το τι προσέφερε στο πακέτο, αλλά το ότι θα είμαι στον ΟΤΕ και τη σταθερότητα και τη σιγουριά που προσφέρει. Θύμισε το σκετσάκι των ΑΜΑΝ, "ο ΟΤΕ είναι ένας" "ο ΟΤΕ είναι μεγάλος" "ο ΟΤΕ είναι παντοδύναμος".

Όταν της είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι, μου απάντησε "Μα θα είστε στον ΟΤΕ." Εγώ της είπα ότι δεν έχω φετίχ να είμαι στο ΟΤΕ.* Την έπιασε λίγο εξαπίνης, αλλά δεν έδειξε να πτοείται.

Την επόμενη φορά θα τους δώσω το τηλέφωνο του [MENTION=173]Wizard![/MENTION]. :hehe:

*Περιμένω απάντηση από τον κυβερνητικό εκπρόσωπο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.