Jump to content




DJD

Recommended Posts

προπονούμαι από τώρα πάντως,διαβάζω σχόλια για τα σεξοργια στην Ρόδο (ακούς [MENTION=8837]l2phile[/MENTION] ; κανόνισε να σε δω σε κανένα πρωτοσέλιδο :p :P

Μπέττυ Λουγγάνη • 40 λεπτά πριν

Για σας παρακαλώ όλους σας, που μου το παίζετε πουριτανοί μέσα από την ντουλάπα... Την Κοντσίτα ποιος την έβγαλε πρώτη μούρη στο Καβούρι; ε; Όσο για τα Φαληράκια κ.λ.π. αν δεν πουλούσε και λίγη τσόντα δεν θα ασχολιότανε κανείς. Αλλά όταν το δικό μας το πουλάκι κελαηδάει δεν τρέχει τίποτα. Όταν κελαηδάνε των άλλων καταδικάζουμε όλοι. Άιντε συνέλθετε, βρείτε καμιά σουηδέζα ή σουηδό αλλιώς καναδέζα και εμπλοκή. Φιλιά. Venceremos

• Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Εικόνα προφίλ

ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. Μπέττυ Λουγγάνη • 36 λεπτά πριν

Μπεττυ αι μορε τραβα να κανις καμεια μπουγαδα και αιλα μαιτα να μας πισ. τα παιδια διασκαιδαζουν και μις στα νιατα μας στην boom boom αυτα καναμαι και χειροτερα!!ΕΛΕΩΣ ΠΕΙΑ!

• Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Εικόνα προφίλ

Μπέττυ Λουγγάνη ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. • 28 λεπτά πριν

Αγαπητέ Σταύρο άντε μάθε ορθογραφία και μετά γράψε μου. Άσε που μυρίζομαι πως είσαι από τα αυτά τα νέα φρούτα τα χρυσαγόπουλα, οπότε, για πες μου, θα μας δείρεις κιόλας; Τέτοιοι είστε όλοι εσείς τη δύναμη που σας λείπει την κάνετε βία. Ουστ κοπρόσκυλα. Ο Κινγκ Κόνγκ ζει, είναι ιδέα, ηδονή, οργασμός. Κάφτε τα σουτιέν σας. Eden Eden Eden. Όβερ. Τάνγκο 2, θα κάνω άλμα 10 μέτρων με καλύπτεις; Για βολ. Γιαχβε. Αγάπη. Η δική σας Μπέττυ.

• Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Εικόνα προφίλ

ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. Μπέττυ Λουγγάνη • 22 λεπτά πριν

Τι λες μορε σουργελω που εχις στραβοθι μπρωστα σε ενα μαραφετει και στελναιτε στελνεται κουταμαραις. Εγο τα νιατα μου τα εφαγα δουλεβοντας τιμια εχισα ιδροτα για εικοσι δραχμες το μηνα. Εισαι μια πωρδη δεσποινις μου και να παται να σας κοιταξι κανας γιατρως γιατι παραλογιζεστε χορις τελια. ΤΣΟΥΛΑΡΑ!

• Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Εικόνα προφίλ

Μπέττυ Λουγγάνη ΣΤΑΥΡΟΣ Κ. • 19 λεπτά πριν

Παρακαλώ να μιλάτε επώνυμα όπως κάνω εγώ. Θα ήθελα τα στοιχεία σας για να καταθέσω μήνυση. Στείλτε τα μου σε mail. Αλλιώς θα μιλήσετε με τον δικηγόρο μου. Αυτά έχω να πω. Θα τα πούμε στα δικαστήρια.

• Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Εικόνα προφίλ

Σταυρος κ. Μπέττυ Λουγγάνη • 6 λεπτά πριν

κΥΡΑ μου εμαινα ετσι με βαπτησαν. εσαινα δεν κσερο τι παππας σε βαπτησε. Εισαι μια τελιομενη ιστωρια. ενα κουκουτσι που το εχουν φτισει. Μια χαλασμενι παντωφλα. ενα μισο τσιγαρο. Μια κολα που δεν κολα. Μια κουτσουλεια αυτω εισαι. ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΦΤΟΥ ΣΟΥ. Αισχως αααααααααααααααα!!!!!

• Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Εικόνα προφίλ

Σουζυ Ξεκωλε • 41 λεπτά πριν

Παιδιά σε ποιο club γίνεται όλο αυτό; Ξέρετε πόσοι είσοδο έχει; Ηταν κανείς εκεί να μου πει πως θα παω; Ευχαριστώ από το βάθος των στήθων μου!!

http://www.dimokratiki.gr/03-08-2014/sodoma-ke-gomora-souidous-touristes-fotoreportaz/

Link to comment
Share on other sites

προπονούμαι από τώρα πάντως,διαβάζω σχόλια για τα σεξοργια στην Ρόδο (ακούς [MENTION=8837]l2phile[/MENTION] ; κανόνισε να σε δω σε κανένα πρωτοσέλιδο :p :P

@@. Μία Ουκρανίδα συνάδερφος που πήγε Φαληράκι, μου λεγε ότι είχε τέρμα ησυχία. Όλοι γυρνούσαν νωρίς απ'έξω, ούτε όργια ούτε τίποτα.

EDIT: http://www.dimokratiki.gr/06-08-2014/provokatsia-vlepi-o-idioktitis-tou-kentrou-pou-magnitoskopithikan-ta-orgia/

Προβοκάτσια λέει, σφαγή θα γίνει την άλλη μέρα στο κλαμπ.

EDIT2: Μλκ τι για τον φ0υτσο site είναι αυτό;

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

ξέχασα να πω ότι ο απέναντι γείτονας έχει πάρτι και μάλλον τα'χουν πιει και ψιλο-ουρλιάζουνε...κάτι τέτοιες στιγμές λυπάμαι που έχασα εκείνη την δημοπρασία με το μινι-γκαν

Link to comment
Share on other sites

Τη μια σκούζεις ότι κάνει ζέστη και ότι σε γδέρνει η ΔΕΗ από το aircondition, τώρα να κλείσουμε τη βρύση. Πουθενά δε σε πιάνουμε ρε φιλαράκι.

Το τερμάτισε.:phttp://www.thelab.gr/off-topic/podilato-thread-cyclelab-65113-576.html#post1063727125

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.