Jump to content




DJD

Recommended Posts

Όχι επίσημα, μίλησα με τον πωλητή κάπου 1-2 μέρες μετά το προβλεπόμενο για τη νορμάλ παραλαβή και μου είπε ότι είτε δίνει refund είτε ξαναστέλνει.

Διάλεξα να το ξαναστείλει, οπότε μαλλον τέλη Σεπτέμβρη περιμένω το δεύτερο :hehe:

Αν όντως παραλάβω και το δεύτερο, θα του στείλω το ποσό για το item...

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου! να δω πόσο θα αντέξω ακόμα. Επειδή ο μάστορας θέλει να με ρίξει στα ανταλλακτικά κι εγώ όσο μπορώ αντιστέκομαι, δε θα του περάσει...

Άκου λέει δε βρίσκει...

Ρε βρωμάει ο τόπος! Πέτρα να σηκώσεις ανταλλακτικά E30 θα βρεις από κάτω!

EDIT: σε 1 μαγαζί μόνο, βρήκα καμιά 10αριά από αυτό που δε βρίσκει αυτός 10 μέρες τώρα...

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου! να δω πόσο θα αντέξω ακόμα. Επειδή ο μάστορας θέλει να με ρίξει στα ανταλλακτικά κι εγώ όσο μπορώ αντιστέκομαι, δε θα του περάσει...

Άκου λέει δε βρίσκει...

Ρε βρωμάει ο τόπος! Πέτρα να σηκώσεις ανταλλακτικά E30 θα βρεις από κάτω!

EDIT: σε 1 μαγαζί μόνο, βρήκα καμιά 10αριά από αυτό που δε βρίσκει αυτός 10 μέρες τώρα...

Χμμμμ... να δεις τι μου θυμίζει αυτό, τι μου θυμίζει.... που θα πάει θα θυμηθώ αν αυτό μου θυμίζει κάποιο thread από παλιά για ξεφτίλες "επαγγελματίες".... :crazy_pilot:

Βάστα γερά παληκάρι! Αγόρασε τα μόνος σου και πηγαινέ τα του να τα αλλάξει!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.