Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τον BARCO τον 8ιντσο, μπορείς να μου πεις τί τον θες;;;;;
ως γνήσιος CRTάκιας θέλω και στο νέο μου home cinema που θα φτιάξω το Δεκέμβρη να έχω και CRT projector :laughing:

BTW έχω και προσφορά για 9ιντσο αλλά θα πρέπει να δω αν το throw distance φτάνει γιατί είναι λιγάκι στενό το δωμάτιο.

Link to comment
Share on other sites

ως γνήσιος CRTάκιας θέλω και στο νέο μου home cinema που θα φτιάξω το Δεκέμβρη να έχω και CRT projector :laughing:

BTW έχω και προσφορά για 9ιντσο αλλά θα πρέπει να δω αν το throw distance φτάνει γιατί είναι λιγάκι στενό το δωμάτιο.

Έχω CRT 7ιντσο. Καντήλι είναι.

Link to comment
Share on other sites

ξάπλωσα για 10 λεπτάκια στις 19.30 και τελικά αποκοιμήθηκα και ξύπνησα πριν λίγο. μια χαρά. όλο το βράδυ ελεύθερο να κάνω τις δουλειές που πρέπει περιμένω πότε θα ξανά νυστάξω:p

fixed

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION]

http://www.thelab.gr/ti-pou-poso/agora-neou-ypologisti-me-budget-ews-1000-a-137282.html

Νταξ, δε χρειάζεται να ντρέπεσαι να ζητήσεις βοήθεια για να πάρεις πισι επειδή εισαι founder. Μα καθόλου φαντασία στο 2o username ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.