Jump to content




DJD

Recommended Posts

Γιατί τα παιδιά δεν έχουν προλάβει να φταίξουν σε τίποτα, γι' αυτό. Γιατί αυτά που παθαίνουν δεν είναι απόρροια δικών τους πράξεων, αλλά άλλων.

Ναι αλλα οι συνθηκες που καλουνται να μεγαλωσουν και να διαμορφωθουν μεσα σε αυτες δεν ειναι και τοσο καταλληλες και εχουμε φαινομενα τυπου African%20Boy%20Soldier.jpg

Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι το στυλ. Ή το έχεις ή δεν το έχεις... Κι αν το έχεις, το έχεις σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής σου

BtDyp6hIMAAWoun.jpg:large

από διαδήλωση στη Γαλλία για την επίθεση του ισραήλ στην Παλαιστίνη

Link to comment
Share on other sites

έτσι είναι το στυλ. Ή το έχεις ή δεν το έχεις... Κι αν το έχεις, το έχεις σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής σου

από διαδήλωση στη Γαλλία για την επίθεση του ισραήλ στην Παλαιστίνη

Kόλπο είναι, για να μην το πιάσουν τα ΜΑΤ ακολουθώντας την μεγάλη του [MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION] σχολή..

Και εγώ το έχω σκεφτεί! Όπως και όταν σκότωσαν τον Γρηγορόπουλο, όταν μαθευτηκε ήμουν ήδη κέντρο στο Ηράκλειο φορώντας ένα ωραίο καπαρτινάκι. Πρώτη φορά που έπεσαν χημικά και δεν φοβήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ μην με πιάσουν αν έκαναν ντου.

tsrR7PH.gif

Ο Tom Hiddleston σαν Loki ειναι θεός!

Link to comment
Share on other sites

Πάει ο ένας :( έφυγε πριν 45 λεπτά. Ευτυχώς τα δυο του παιδιά έχουν ξεφύγει τον κίνδυνο όπως και ο αδερφός του. 40 χρονών με 3 παιδιά

Μεγάλο κρίμα. Διαμάντι.

Είναι πολύ άσχημο να χάνονται άνθρωποι και να χαλάνε οικογένειες, λόγω άγνοιας, αμέλειας και αδιαφορίας...

Link to comment
Share on other sites

το hypertrolling είναι ο sesmic που ποστάρεις κάτι ειρωνικό και σου κάνει και like. Και είμαι που είμαι φορτωμένος με τη μετακόμιση, διαβάζω και τις trollιές του και τα παίρνω κράνος.

σορυ λάθος κάνεις μαν,ο Λακισσσ είναι που θέλει να πάρει την πατέντα του σεισμικ και γιαυτό ρωτάει τέτοιες λεπτομέρειες :p

Γιατί; Παράνομο είναι;

btw ο ISP είπε να κάνει δωράκι διπλασιασμό download μέχρι τέλος Αυγούστου

10487325_10201844222101869_6450394288317905976_n.jpg

τώρα το είδα.....νται

άκου απλοαντ περισσότερο από το δικό μου νταουν.ελεοc :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Πσσςςςςς.... επιτέλους θα γίνω φέτες! :pΟ φυσικός χυμός που καίει το λίπος της κοιλιάς | Zarpa.gr

είναι για ζάρπες ρε το ζάρπα. εγώ δεν αντέχω τους κράζω αβέρτα

Link to comment
Share on other sites

Σκούρα τα πράγματα... ο [MENTION=48]LL_NEO[/MENTION] άλλαξε άβαταρ και έβαλε μια κακομούτσουνη, ο [MENTION=1006]wrong method[/MENTION] κυκλοφορεί πλέον με gay φούξια πρόβατο, ο [MENTION=573]aggelopas[/MENTION] πλέκει θεωρίες συνωμοσίας, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες της τελευταίας στιγμής, ο [MENTION=14269]seismic[/MENTION] θα επανέλθει δριμύτερος τον Σεπτέμβριο σε νέο θέμα με τίτλο "Σας τα 'λέγα εγώ!" :p

[ame]

[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Σκούρα τα πράγματα... ο [MENTION=48]LL_NEO[/MENTION] άλλαξε άβαταρ και έβαλε μια κακομούτσουνη, ο [MENTION=1006]wrong method[/MENTION] κυκλοφορεί πλέον με gay φούξια πρόβατο, ο [MENTION=573]aggelopas[/MENTION] πλέκει θεωρίες συνωμοσίας, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες της τελευταίας στιγμής, ο [MENTION=14269]seismic[/MENTION] θα επανέλθει δριμύτερος τον Σεπτέμβριο σε νέο θέμα με τίτλο "Σας τα 'λέγα εγώ!" :p

Μια φορά με έπιασε η καλοσύνη μου και είπα να κάνω μια χάρη στον [MENTION=5271]sstav[/MENTION] και θα μου τη βγάλετε ξυνή ρε μπαγάσηδες. Παω να βρω φωτό καλή και πρόστυχη του Αδώνιδος

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.