Jump to content




DJD

Recommended Posts

με το καιρό παίρνει αρκετή βελτίωση και ή ταχύτητα και άλλα

ίσως έπρεπε να επικεντρωθώ στο να βγάλω μια περίληψη..

Μπορείς να βάλεις το Λογογράφο και να μιλάς στο μικρόφωνο και ο υπολογιστής να γράφει το κείμενο. Δοκιμασμένο, works!

μην ειναι μια , να βγαλω την παντοφλα μου ?

μην ειναι δυο , να βγαλω το μποταρι μου ?

μην ειναι τρεις , να βγαλω το κατσαριδοκτονο ? -.-

Μηδέ μια είναι

Μηδέ και δύο είναι

Μηδέ και τρεις.....

im-coming-soon_o_655332.jpg

Τί είναι αυτό, κι εγώ θέλω!

Βασικά ωραία θα ήταν να πάρω τις 11 κοπέλες συναδέλφους του team μου και να πάμε για κάνα μπανάκι.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω οτι ο alpha εχει την Πέμπτη το margin call. Ας το κατεβάσω μια λέω. Είχα ξεχάσει την αρχή με τον scripted λόγο της κ@ριολας της HRους. Ε τον είδα και θυμήθηκα τα δικά μου. Ψοφος ρε κωλοdepartment.

Παρόμοια φάση πέρασα με μια recruiter. Με είχε πάρει σχεδόν μονότερμα, άπειρος κι εγώ τότε. Τελικά με "έστειλε". Μετά την "ήττα" μου, έγινα emo για τρεις μέρες (j/k) :p

Πάντως στον διάλογο που λες, του πετάει στο τέλος ένα "αν έχετε παράπονα, ορίστε η κάρτα μας" και του δίνει μια π@π@ρια. Ο τύπος δούλευε τόσο καιρό στην εταιρία. Δεν θα ήξερε ότι όλα αυτά είναι formalities?

Link to comment
Share on other sites

Ρε γάτε, δεν ξέρεις τον Ματθαίο Γιαννουλη? Δεν έχεις ακούσει το λαϊκό άσμα "αγαπώ αγαπώ μια πιτσιρίκα"? Νομίζω είχε συνεργαστεί και με την άλλη διεθνή τραγουδίστρια Έφη Θώδη

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.