Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μια χαρα εισαι.

Ρωτα αυτους που ειναι μπλοκαρισμενοι αυτη τη στιγμη εξω απο το

χωριο μου.

(30 χλμ εξω απο Θεσσαλονικη προς Χαλκιδικη)

Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω στους εορτάζοντες.

Hero, τα δικά μου έχεις κι εσύ ή τίποτε άλλο;

Οικογενειακά issues. Και είναι σοβαρά :help:

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατοκύριακο είχε το 2ο επίσημο τουρνουά της Riot (League of Legends) στο Tae Kwon Do στο Φάληρο. Σχεδόν 4000 άτομα το Σάββατο, 4250 (sold out) την Κυριακή.

not bad

10495032_1501222236778798_8890368019487118131_o.jpg

Έγινε επεξεργασία από winters
Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατοκύριακο είχε το 2ο επίσιμο τουρνουά της Riot (League of Legends) στο Tae Kwon Do στο Φάληρο. Σχεδόν 4000 άτομα το Σάββατο, 4250 (sold out) την Κυριακή.

not bad

Για πες λιγο , καθονταν εκει και απλα ο κοσμος εβλεπε 10 τυπαδες να παιζουν ΛοΛ ? ρωταω γιατι ηθελα να παω :p

Link to comment
Share on other sites

δεχόμεθα "απειλές" για το περιβόητο σχολιο μου στις αγγελίες...:hehe:

αυτα ειναι...

σκέφτομαι να τον τρολλαρω απαντώντας του που θα με βρει για "να συζητήσουμε απο κοντα αυτα που λεω στα φορουμ" , να τον στειλω σε καναν πορτιερη εξω απο club αραγε ? νομιζω θα ειχε πλακα :whistling:spell:

Link to comment
Share on other sites

δεχόμεθα "απειλές" για το περιβόητο σχολιο μου στις αγγελίες...:hehe:

αυτα ειναι...

σκέφτομαι να τον τρολλαρω απαντώντας του που θα με βρει για "να συζητήσουμε απο κοντα αυτα που λεω στα φορουμ" , να τον στειλω σε καναν πορτιερη εξω απο club αραγε ? νομιζω θα ειχε πλακα :whistling:spell:

Δώσε του μια διεύθυνση ακριβώς απέναντι από gay club

Link to comment
Share on other sites

Πας στη δουλειά σου κανονικά Πέμπτη και σου λένε : Παρασκευή και Δευτέρα έχεις άδεια..

Είναι να μη φύγεις 4ήμερο?

ΥΓ: Τι μαρτύριο το να διαβάζω τα σχόλια του νικοκ.. έλεος..

Link to comment
Share on other sites

Πας στη δουλειά σου κανονικά Πέμπτη και σου λένε : Παρασκευή και Δευτέρα έχεις άδεια..

Είναι να μη φύγεις 4ήμερο?

ΥΓ: Τι μαρτύριο το να διαβάζω τα σχόλια του νικοκ.. έλεος..

Εσύ πήγες 4ημερο και γύρισες (με ανυπομονησία :p ) να διαβάσεις τα σχόλια του νικοκ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.