Jump to content




DJD

Recommended Posts

Απλα βαριεται ο αντμιν να σου κανει hide τα ποστς και να μιλας μονο με τα ιματζιναρι φρεντς σου.

do u even speak Greek ?

explain urself

δεν έχω φανταστικούς φίλους , βλέπω τον άλλο , του μιλάω , δεν τον βλέπω δεν του μιλάω

αν καταλαβαίνεις το αντίθετο και νομίζεις οτι μιλάω χωρίς να βλέπω δικό σου θέμα

ok?

Link to comment
Share on other sites

τώρα και εσύ γιατί προκαλείς; αν φάει ban θα το δώσει ο admin το να απειλείς και τέτοια απλά πέφτεις στο ίδιο επίπεδο, απλά αγνόησε τον μέχρι να κατέβει "το χέρι της εξουσίας"

Link to comment
Share on other sites

νισοσ δεν ξερω αν γραφεις χωρις να βλεπεις, εμενα με βοηθησε το ramtype και το microsoft natural 4000

σιγουρα εχεις φανταστικους φιλους, γιατι εισαι φανταστικος και εσυ.

lel που το ήξερες? έχω δυο οθόνες και την ώρα που γράφω βλέπω καμια σειρά η μιλάω fb

σχεδόν ποτέ δεν κοιτάζω την ώρα που γράφω , μονο για να διαβάσω πριν απαντήσω (πολλοι προσέχουν την ώρα που απαντούν αλλα όχι την ώρα που διαβάζουν)

γκααααλο αυτό , θα το κοιτάξω

σ'ευχαριστώ για το φανταστικός κ σε ευχαριστούν κ οι φίλοι μου,δείξε μου το φίλο σου να σου πω ποιος εισαι φάση... το ξέρω οτι οι περισότεροι με συμπαθάτε και ξέρετε οτι ειμαι πολυ καλος άνθρωπος .

φιλιά στα μούτρα , φευγω για πάντα απο το thelab.gr

ξέρω οτι θα σας λείψω αλλα τι να κάνουμε , ειναι 2-3 που μου χαλάνε το χάρμα

δε μπορώ την αρνητικότητα ορισμένων , με κάνουν να νιώθω άσχημα που δεν με συμπαθούν κ ας μη με νοιάζει.

τέσπα , καλη χρονιά να έχουμε. :giveup::giveup:

αντίο

Λες να μην ξέρουμε να διαβάζουμε? Στην επόμενη παραμικρή ειρωνία ή εξυπναδα που θα πεις, μας χαιρετάς για πάντα.

γιατί γράφεις με άλλο χρωμα ? σε κάνει να νιώθεις spicial ? (lel)

κ εσένα σε αγαπαω κ ας μη μ αγαπάς , ειμαι καλός άνθρωπος κ αγαπάω το συνάνθρωπο

Link to comment
Share on other sites

Το πρόσεξα οτι κάτι δεν ηταν σωστό με αυτόν , μιλούσε λες και ηταν μεθυσμένος :laughing:

Exorcizamus te, omnis , immundus spiritus , omnis satanica potestas , omnis , incursio infernalis adversarii , omnis legio , omnis congregatio, et secta diabolica !!

Έγινε επεξεργασία από panagos86
Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά κάποιος ενοχλητικός εξυπνάκιας, ο οποίος θα κάνει καιρό να μας ξανα-τρολλάρει.

Μηηη ήθελα να τον ρωτήσω τι είναι το lel που έγραφε.

το ο είναι πολύ μακριά από το e για να κάνει τυπογραφικό λάθος κάθε φορά.

Το πρόσεξα οτι κάτι δεν ηταν σωστό με αυτόν , μιλούσε λες και ηταν μεθυσμένος :laughing:

Maybe were the drugs..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τώρα και εσύ γιατί προκαλείς; αν φάει ban θα το δώσει ο admin το να απειλείς και τέτοια απλά πέφτεις στο ίδιο επίπεδο, απλά αγνόησε τον μέχρι να κατέβει "το χέρι της εξουσίας"

Τώρα που το ξαναδιάβασα, όντως έτσι όπως λες φαίνεται.

Εκφράστηκα λάθος. Η πρόβλεψη ήταν ο σκοπός μου.

Και όχι. Δεν θεωρώ ότι πέφτω σε επίπεδο αν του μιλάω. Άνθρωπος είναι, απλά η συνομιλία μαζί του απαιτεί γερά στομάχια. Δεν με κάνει καλύτερο αν αγνοώ την τρολίστικη συμπεριφορά του. Εξάλλου το συγκεκριμένο topic είναι περί ανέμων και υδάτων, όχι για να λυθεί το κυπριακό. Μπορεί ο καθένας να κάνει χαβαλέ (μέχρι να πιάσει το ταβάνι).

ειμαι καλός άνθρωπος κ αγαπάω το συνάνθρωπο

Από την πολύ αγάπη που είχε, τον ξόρκισαν. λολ

Πάει και αυτός (νικοκ). Τον έφαγε η μαρμάγκα :p

Τα πράσινα συμφέροντα (που ο ίδιος ο νικοκ "ανέβασε") τον έφαγαν :p

Και που σαι. Αύριο είναι Κυριακή. Μην μας ξεχάσεις!

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Ο σχολιασμός των ειδήσεων per se δε μας πειράζει. Τα "αν ανοίξουμε τη συζήτηση αυτή δε θα έχεις που να κρυφτείς", τα "το γυρίσαμε σε τσάμικο" κλπ ενοχλούν. Όσο ο σχολιασμός γίνεται σε προσωπικό επίπεδο, ενοχλεί.

Link to comment
Share on other sites

Διότι όπως καταλαβαίνετε το "μην την παρασχολιάζετε" είναι κάπως grey area.....

Grey areas are good, they make for good regulations.

Λέω ο άνθρωπος όλη την εβδομάδα να κάτσω να δουλέψω / διαβάσω στο τελευταίο "μάθημα" μου μέσα στο ΣΚ.. Κοιμήθηκα λίγο λιγότερο από όσο ήθελα, λέω θα αράξω στο PC και από τις 5 μέχρι τις 10 θα τα δώσω όλα..

Στις 4 μουσική από κάτω, αποφάσισαν κάποιοι να κάνουν barberque και να βάλουν μουσική.. :fie::fie: :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Ο σχολιασμός των ειδήσεων per se δε μας πειράζει. Τα "αν ανοίξουμε τη συζήτηση αυτή δε θα έχεις που να κρυφτείς", τα "το γυρίσαμε σε τσάμικο" κλπ ενοχλούν. Όσο ο σχολιασμός γίνεται σε προσωπικό επίπεδο, ενοχλεί.

Έτσι έπρεπε να είχατε μπανάρει την γνωστή εξάδα (Hero, LL_NEO, yanni, Wizard!, aggelopas, acct, βάλτε και εμένα μέσα αν και είμαι ο πρώτος που διαμαρτύρομαι για προσωπικές επιθέσεις) από Ειδήσεις και Χρεοκοπία καμιά τριανταριά φορές.

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.