Jump to content




DJD

Recommended Posts

Τι βλέπω αριστερός αλλά LV mouse pad? :p:hehe:

Τι είναι το

LV mouse pad?

Ελπίζω να κατάλαβες ότι αυτό δεν είναι mouse pad :-P

Edit, ααααα, Luis vuiton, χαχαχαχα

αυτό γίνεται και με το κόκκαλο του πέους ? :shifty::shifty:

Ναι, δοκιμασμένο..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Αν ο @PetrosD παθει τιποτα να ξερει η ασφαλεια ποιος του εδωσε συμβουλες.

(Γιατι απο οτι καταλαβα πρεπει να αυξησει το μεταβολισμο του λιγο για να μην κρυωνει στη δουλεια κιολας.

Περίεργο που το λες. Έκανα λιπομέτρηση με ηλεκτρόδια την περασμένη Τετάρτη και το μηχάνημα έβγαλε ότι καίω 2060 θερμίδες σε πλήρη ηρεμία το 24ωρό και ότι αυτό αντιστοιχεί σε μεταβολική ηλικία 49 χρονών.

Για πες αν ξέρεις κάτι παραπάνω. Είμαι καλά γιατρέ;

Επίσης, nicoc89 ωραίος ο γραπτός σου λόγος και εμπεριστατωμένες οι απόψεις σου. Δε μπορώ να πω ότι έχεις άδικο στο σημείο που αναφέρεσαι σε εμένα. Μέχρι τώρα σε είχαμε συνηθίσει να γράφεις πολύ ανάλαφρα και χαζά και τα τελευταία ποστς σου ήταν μια ευχάριστη έκπληξη. Όμως δεν είναι δυνατό μέσω του γραπτού λόγου σε ένα απρόσωπο θρεντ, να περάσεις τα νοήματα που θέλεις, μπορείς πολύ εύκολα να δείχνεις νάρκισσος. Για αυτό υπάρχουν και οι συναντήσεις μας, που πολλοί που γράφουμε εδώ έχουμε γνωριστεί από κοντά και είδαμε τί είναι ο καθένας και ποιο το στυλ/ύφος του και μπορούμε να κάνουμε πλάκα πιο εύκολα μεταξύ μας αλλά και να καταλαβαίνουμε αυτό που θέλει να πει κάποιος και το ύφος που το λέει.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

νικοκ τι χρονο ημιζωης εχεις?

βλεπω επιταχυνεται η αντιδραση καταλυτικα.

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] σαν πολλες μου ακουγονται και εχω μια εντυπωση οτι αλλο ειναι το μηχανημα που βγαζει ποσα καις.

Αν σε ηρεμια καις 2060 και με δουλεια/γυμν πες αλλο ενα 1000ρικο σιγουρα, δεν συμφερεις, θες ολο ταισμα. (Εγω με 3500 ετρωγα 5-6 φορες την ημερα σιγουρα για να διατηρησω τα κυβικα μου)

Έγινε επεξεργασία από aggelopas
Link to comment
Share on other sites

@PetrosD σαν πολλες μου ακουγονται και εχω μια εντυπωση οτι αλλο ειναι το μηχανημα που βγαζει ποσα καις.

Αν σε ηρεμια καις 2060 και με δουλεια/γυμν πες αλλο ενα 1000ρικο σιγουρα, δεν συμφερεις, θες ολο ταισμα. (Εγω με 3500 ετρωγα 5-6 φορες την ημερα σιγουρα για να διατηρησω τα κυβικα μου)

Από τα 94,8 κιλά μου τα 66 είναι μύες και τα 3,4 κόκαλα, λέει το μηχάνημα.

Η εξίσωση Harris–Benedict* που υπολογίζει τις θερμίδες του βασικού μεταβολισμού, πάνω-κάτω τα ίδια έβγαλε.

Η δουλειά μου είναι καθιστική και δεν καίει. 1800 μέτρα γρήγορο περπάτημα και άλλα 1800 τζόγκινγκ πόσο να καίνε;; (και όχι κάθε μέρα)

Πάντως από την αρχή του μήνα έχω χάσει 3,4 κιλά.

*EDIT: Και εδώ.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Από τα 94,8 κιλά μου τα 66 είναι μύες και τα 3,4 κόκαλα, λέει το μηχάνημα.

Η εξίσωση Harris–Benedict που υπολογίζει τις θερμίδες του βασικού μεταβολισμού, πάνω-κάτω τα ίδια έβγαλε.

Η δουλειά μου είναι καθιστική και δεν καίει. 1800 μέτρα γρήγορο περπάτημα και άλλα 1800 τζόγκινγκ πόσο να καίνε;; (και όχι κάθε μέρα)

Πάντως από την αρχή του μήνα έχω χάσει 3,4 κιλά.

Ο εγκεφαλος καιει γενικα σαν βανκελ, πολλα για το μεγεθος του.

Οι εξισωσεις τετοιου τυπου (οπως και η αλλη για τους μαξ παλμους) κανουν χοντρικους υπολογισμους, αλλα υπαρχουν γιατι γενικα ταιριαζουν μεσες-ακρες σε πολλους ανθρωπους.

3,4 κιλα τα θεωρω πολλα στο μηνα και για τα κιλα σου. Ισως τα μισα ειναι νερα, αλλα σε καποιο βαθμο σημαινει οτι τρως λιγοτερο απο οσο καις οποτε καλα το πας.

Link to comment
Share on other sites

Η διαιτολόγος μού είπε ότι η πνευματική δουλειά που κάνω δεν καίει. Αλλού, παλιότερα είχα διαβάσει ότι καίει και αρκετά μάλιστα. Τέλος πάντων, δε δίνω σημασία σε αυτό, γιατί με τη διατροφή που κάνω δεν πεινάω (στερούμαι πολλά όμως, αλλά δεν πειράζει, για λίγο είναι κάνω υπομονή) και χάνω.

Ναι οι εξισώσεις για χοντρικά είναι, δεν τις παίρνω τοις μετρητοίς, όπως δε θεωρώ ότι οι επιμέρους μάζες των συστατικών μου είναι ακριβείς. Χοντρικά αυτό που ξέρω είναι ότι το Σεπτέμβρη ξεκίνησα με 33 κιλά λίπος (35%) και τώρα έχω 25 (27%) και 13 κιλά μείον στο βάρος.

-8 κιλά λίπος

-5 κιλά υγρά

-14 πόντοι στην περιφέρεια (στον αφαλό)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, στο αμέρικα θα αλλάξουν την ονομασία του δρόμου της κινέζικης πρεσβείας σε Liu Xiaobo :D. Δε το πιστεύω να περάσει, αλλά άμα γίνει μπράβο τους.

Και μεις θα πρέπει να μετονομάσουμε την Βασιλίσης Σοφίας σε λεωφόρο snowden αλλά που....

Link to comment
Share on other sites

Ναι και τιμωρείται με κάρτα.

Φαντάζομαι οι γιατροί το μόριο, το λένε "προβοσκίδα"

To ανελέητο trolling δεξιά και αριστερά είναι θεμιτό?

Ναι, μόνο που:

Χρήση υβριστικής γλώσσας

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] δεν είναι ακριβώς νάρκισσος. "Π0ρνη της προσοχής" είναι

Για το θέμα γυμναστικής. Κάνε κάθε μέρα μόνο το περπάτημα και θα με θυμηθείς. Έχω και άλλα tips αλλά με pm μην μας πάρει κανένας διάολος εδώ :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.