Jump to content




DJD

Recommended Posts

Από χτες που έβαλα fedora παλεύω να φτιάξω τα fonts. Δεν είναι να πεις ότι έχω εξεταστική και θα έπρεπε να διαβάζω :p

Στο θέμα που έθεσες, ορίστε μια εμπεριστατωμένη μελέτη που εξασφάλισε στον συγγραφέα και (Ig) Nobel :)

Είναι λίγο μακρύ, αλλά προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους να το διαβάσουν:

How to Procrastinate and Still Get Things Done - Archives - The Chronicle of Higher Education

Link to comment
Share on other sites

μλκα νικοκ ξεκινάω να σε διαβάσω, στη πορεία κουράζομαι και μετά συνειδητοποίησα πόση κούραση θα έχω δημιουργήσει σε άλλους με τα σεντόνια μου. Ας μην ανησυχούν όμως τώρα πια, διότι τα κανόνισε όλα ο astrocat :sarcastic:

Πάντως είσαι θεούλης. Σε ρωτάει ο άλλος αν πάσχεις από ναρκισσιστική διαταραχή κι εσύ του απαντάς:

δεν πάσχω απο κάτι , το οτι σεβομαι τον εαυτό μου αρκετά για να θέλω η εικόνα που βγάζω προς τα έξω να ειναι ανάλογη με τον σεβασμό που τρέφω για το πρόσωπο μου δεν ειναι κάτι το μεμπτό. (απλά μόλις περιέγραψα ότι αισθάνομαι την θεμελιώδη βάση της διαταραχής)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε ένας από τους managers της εταιρείας να μου πει πως, έκλεισε μία βίλα στα Χανιά, μαζί με την οικογένειά του και τους γονείς του για 15 μέρες, κατέθεσε το ποσό των 7.000€ σε τράπεζα αλλά η βίλα δεν υπάρχει. Πήρε τηλέφωνο και αυτοί που απάντησαν του είπαν πως σε αυτό το σπίτι μένουμε εμείς και δεν είναι βίλα.

Για να τον βοηθήσω, μπαίνω στο site της δίωξης ηλεκτρονικού εγκλήματος στην Ελλάδα για να του δώσω link να διαβάσει και να στείλει email.

Το site είναι μόνο στα ελληνικά. Είπα να δω τα τηλέφωνα επικοινωνίας και είναι μόνο 5ψήφιο (για μέσα στη χώρα).

Πικράθηκα λίγο είναι η αλήθεια αλλά του είπα πως θα βοηθήσω όσο μπορώ.

Link to comment
Share on other sites

Το site είναι μόνο στα ελληνικά. Είπα να δω τα τηλέφωνα επικοινωνίας και είναι μόνο 5ψήφιο (για μέσα στη χώρα).

Κωδικός Ελλάδας 0030 συν κωδικός στα Χανιά 28210 συν ο 5ψηφιος που λες

Το δοκίμασε αυτό για να καλέσει?

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η ίδια τηλερόσαση να πιάνει NERIT, Nsports, HD από μια πρίζα κεραίας, αλλά από άλλη (άλλο δωμάτιο) να μην τα πιάνει; Και οι δύο πρίζες καταλήγουν στην ίδια κεραία.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η ίδια τηλερόσαση να πιάνει NERIT, Nsports, HD από μια πρίζα κεραίας, αλλά από άλλη (άλλο δωμάτιο) να μην τα πιάνει; Και οι δύο πρίζες καταλήγουν στην ίδια κεραία.

Αν το σημα ειναι οριακο, οι μπριζες διελευσεως αλλα και μεγαλης απωλειας, το σημα να χανεται.

Link to comment
Share on other sites

μλκα νικοκ ξεκινάω να σε διαβάσω, στη πορεία κουράζομαι και μετά συνειδητοποίησα πόση κούραση θα έχω δημιουργήσει σε άλλους με τα σεντόνια μου. Ας μην ανησυχούν όμως τώρα πια, διότι τα κανόνισε όλα ο astrocat :sarcastic:

Πάντως είσαι θεούλης. Σε ρωτάει ο άλλος αν πάσχεις από ναρκισσιστική διαταραχή κι εσύ του απαντάς:

τι θες να πεις οτι ειμαι τρελός? το οτι κοιτάζομαι στον καθρέφτη και ανατριχιάζω ειναι καθαρά θέμα ικανοποίησης, ο χαρακτηρισμός ναρκισσιστική διαταραχή δεν με χαρακτηρίζει , το αντίθετο , νοιάζομαι και για άλλους ανθρώπους εκτός απο εμένα και βλέπω τον καλό στον άλλο, οχι μονο σε εμένα.

θα ημουν νάρκισσος αν έλεγα οτι ειμαι ο καλύτερος κ άλλος δεν ειναι αλλα εγώ δεν λέω κάτι τέτοιο , υπάρχουν κ άλλοι καλοί εκεί έξω , προσωπικά έχω γνωρίσει ελάχιστους ανθρώπους που τους συμπάθησα και θεωρώ οτι έχουν λόγο ύπαρξης , αλλα αυτό ειναι καθαρά προσωπική μου άποψη που δεν την λέω προς τα έξω.

μεταξύ μας τώρα , αν κ εσύ ήσουν φάκαμπολ για τα δικά σου γούστα αν ησουν γυναίκα τότε τι θα έλεγες? οτι εισαι χάλια για να νιώσουν καλά οι άλλοι ? δεν νομίζω , εγώ θα το πω για τελευταία φορά και όποιος καταλάβει

έχω πολλά ταλέντα , όσοι με ξέρουν real life γνωρίζουν τα μισά και πάλι φαίνομαι ταλαντούχος , τα υπόλοιπα ειναι καθαρά προσωπικό μου θέμα πως θα τα διαχειριστώ. Πχ τραγουδάω όταν ειμαι μόνος μου στο σπίτι και μου προκαλώ ρίγη , chills που λέμε , κανένας όμως δεν το ξέρει οτι έχω τόσο καλή φωνή , ούτε και θα το μάθει.

Δεν ειμαι τραγουδιστής και δεν θα γίνω , το οτι μου έδωσαν λάθος skills στην κατασκευή μου ειναι προβλημα τους.

Εγώ διαλέγω ποιος ειμαι και τι κάνω κ κανένας ΟΘΕΟΣ.

αυτά τα ολίγα φιλεμ

αν με ήξεραν οι περισότεροι απο κοντά θα ήθελαν να με κάνουν αγκαλιές, ειμαι γουτου γουτου κ πολυ καλος άνθρωπος. Ψυχούλα που λέμε .. αλλα λίγοι θα εκτιμήσουν το ακριβο κρασί :smoke:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Το ακριβό κρασί όλοι το εκτιμούν.

Ποιοι το πληρώνουν δεν ξέρω, και συνεπώς το δοκιμάζουν.

Επίσης έχει μεγάλη χαρά και η σοδειά του παραγωγού στην γωνία, δοκίμασε το, δεν θα χάσεις. Ειδικά αν είσαι κοινωνικός και αγαπάς τον κόσμο όπως λες.

Link to comment
Share on other sites

Το ακριβό κρασί όλοι το εκτιμούν.

Ποιοι το πληρώνουν δεν ξέρω, και συνεπώς το δοκιμάζουν.

Επίσης έχει μεγάλη χαρά και η σοδειά του παραγωγού στην γωνία, δοκίμασε το, δεν θα χάσεις. Ειδικά αν είσαι κοινωνικός και αγαπάς τον κόσμο όπως λες.

τι ειπε το άτομο , με έστειλε τέρματα μεσημεριάτικα :victory:

σοβαρή κουβέντα ανοίγεις κ αν δεν ζεστενόμουν θα έγραφα κ άλλα αλλα το μυαλό μου ειναι σαν ψημένο κοτόπουλο αυτή τη στιγμή , οπότε θα αρκεστώ σε λίγες κουβέντες σταράτες και λακωνικές :computer:

με αρέσει να δοκιμάζω γυναίκες δηλαδή τη σοδιά τους (κατάλαβα το υπονοούμενο :happy2:) δεν ειναι οτι κάνω solo καριέρα :sarcastic: να κοιτάζομαι με αρέσει , όλα τα άλλα ειναι καλύτερα με παρέα ε μη λέμε κ ότι θέμε :dance3::banging:

αλλα κάποια skills πρέπει να παραδεχθώ οτι τα κατέχω τέρματα , πέρα απο το καλαπούρι.

αρχικά είμαι καλός στην παρακολούθηση, στον προσηλυτισμό(αυτό δεν το κάνω), στο human manipulation και στο human relations training and attitude change :shifty:

ειναι κ άλλα αλλα που να γράφω , θέλω σελίδες.

anyway , κατάλαβα τι θες να πεις και συμφωνώ α

φαίνεσαι έξυπνο παλικάρι :T:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σήμερα κατάφερα και έγδαρα το πόδι μου στο καλάμι, δυστυχώς δεν έφτασε στο κόκκαλο, και έκανα 5 ράμματα! Για να ξεκινήσει δυναμικά το καλοκαίρι... :dance3: Χορεύω κιόλας το βραδάκι... Μια χαρά όλα! :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι σήμερα κατάφερα και έγδαρα το πόδι μου στο καλάμι, δυστυχώς δεν έφτασε στο κόκκαλο, και έκανα 5 ράμματα! Για να ξεκινήσει δυναμικά το καλοκαίρι... :dance3: Χορεύω κιόλας το βραδάκι... Μια χαρά όλα! :yes4:

Ότι?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.