Jump to content




DJD

Recommended Posts

Από περίεργες ουσίες.. να τα λέμε αυτά μέρα που είναι

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

πρόβλημα στην καρδιά απο γεννησιμιού(ιατρικό πόρισμα για το θάνατο , αυτό ηταν deal with it) + στεγνός σε σάουνα = θάνατος

όλα τα άλλα ειναι τρίχες κατσαρές απο άσχετα άτομα και haters που τα διπλάσια φάρμακα να πάρουν δεν θα φτάσουν ποτέ σε αυτό το σωματικό επίπεδο. Για αρκετούς λόγους μεταξύ άλλων κ οτι αν δεν έχεις καλά genetics όσο και να χτυπηθείς/τρυπηθείς έχεις όρια , τα genetics σου δεν αλλάζουν με τίποτα στην καλύτερη μπορεί να γίνεις meatball σαν μερικούς bodybuilders που νομίζουν οτι επειδή χέστηκαν στα φάρμακα έφτιαξαν κ ωραίο σώμα.

οι ουσίες που λες δεν σκοτώνουν κάποιον που δεν έχει σοβαρά προβλήματα υγείας, τουλάχιστον όχι σε 2-3 χρόνια. Προβλήματα μπορεί να προκληθούν αλλα όχι θάνατος . Εκτός αν μιλάμε για λάθος χρήση που εκεί ισχιεί το ίδιο κ για τις ασπιρίνες , αμα πιείς ενα κουτί πέθανες.

λελ , τι άλλο θα διαβάσω εδω μέσα , δεν ξέρετε που δεν ξέρετε , τα αναπαράγετε κιόλας :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

ναι, ο small και ο medium.. (στο ύψος) :whistle2:

do u even lift bro ?:whistle2:

Link to comment
Share on other sites

πρόβλημα στην καρδιά απο γεννησιμιού(ιατρικό πόρισμα για το θάνατο , αυτό ηταν deal with it) + στεγνός σε σάουνα = θάνατος

όλα τα άλλα ειναι τρίχες κατσαρές απο άσχετα άτομα και haters που τα διπλάσια φάρμακα να πάρουν δεν θα φτάσουν ποτέ σε αυτό το σωματικό επίπεδο. Για αρκετούς λόγους μεταξύ άλλων κ οτι αν δεν έχεις καλά genetics όσο και να χτυπηθείς/τρυπηθείς έχεις όρια , τα genetics σου δεν αλλάζουν με τίποτα στην καλύτερη μπορεί να γίνεις meatball σαν μερικούς bodybuilders που νομίζουν οτι επειδή χέστηκαν στα φάρμακα έφτιαξαν κ ωραίο σώμα.

οι ουσίες που λες δεν σκοτώνουν κάποιον που δεν έχει σοβαρά προβλήματα υγείας, τουλάχιστον όχι σε 2-3 χρόνια. Προβλήματα μπορεί να προκληθούν αλλα όχι θάνατος . Εκτός αν μιλάμε για λάθος χρήση που εκεί ισχιεί το ίδιο κ για τις ασπιρίνες , αμα πιείς ενα κουτί πέθανες.

λελ , τι άλλο θα διαβάσω εδω μέσα , δεν ξέρετε που δεν ξέρετε , τα αναπαράγετε κιόλας :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

E το ίδιο λέμε, είχε σοβαρό πρόβλημα με την καρδιά του από γεννησιμιού, έκανε λάθος χρήση φαρμάκων, πέθανε.

Αν έπινε νεράκι και κανάν ηλεκτρολύτη πριν να μπει στην σάουνα ίσως να ζοιύσε, αλλά δεν περιμένω από τέτοιο άνθρωπο να έχει και μυαλό να σκεφτεί..

Link to comment
Share on other sites

Αρα λες στο μεσο χοντρο χρηστη του λαμπ χωρις προβληματα καρδιας οτι μπορει αφοβα να τρυπηθει? και στα μικρα παιδια που διαβαζουν?

ο μέσος χοντρός χρήστης έχει μεγάλα προβλήματα υγείας και εκτός αυτού --->>

οι ουσίες που λες δεν σκοτώνουν κάποιον που δεν έχει σοβαρά προβλήματα υγείας, τουλάχιστον όχι σε 2-3 χρόνια. Προβλήματα μπορεί να προκληθούν αλλα όχι θάνατος .

ζήτα συγνώμη και θα κάνουμε οτι δεν το είδαμε :dance3:
Έτσι μου λες ρε; Να τρυπηθώ;;;

ρώτα τον απο πάνω :sarcastic:

E το ίδιο λέμε, είχε σοβαρό πρόβλημα με την καρδιά του από γεννησιμιού, έκανε λάθος χρήση φαρμάκων, πέθανε.

Αν έπινε νεράκι και κανάν ηλεκτρολύτη πριν να μπει στην σάουνα ίσως να ζοιύσε, αλλά δεν περιμένω από τέτοιο άνθρωπο να έχει και μυαλό να σκεφτεί..

παράλειψης εκ μέρους μου , undiagnosed heart condition

ο καθένας μπορεί να έχει ενα πρόβλημα και να μην το γνωρίζει κ αυριο να πεθάνει

δεν ειναι ανάγκη να κάνει χρήση φαρμάκων , αν καπνίζει/πίνει κ ειναι χοντρός κινδυνευει 10 φορές παραπάνω

η διαφορά ειναι οτι ο ενας ειναι δυνατός , όμορφος και τον γουστάρουν οι γκόμενες και ο άλλος ζει μια θλιβερή ζωή έχοντας πείσει τον εαυτό του οτι οι καλύτεροι απο αυτόν ειναι χειρότεροι, βλάκες , ανθυγιεινοί τύποι.

Υπάρχουν κ χοντροί που πίνουν κ γλεντάνε γιατι χέστηκαν , σε αυτούς βάζω ενα +1 γιατι τους αρέσει αυτό που κάνουν κ δεν κλαίγονται , αλλα τυγχάνει να μην ειναι κομπλεξικοί και να κράζουν τους καλύτερους , ειναι λίγοι βέβαια .

Καμια φορά γελάω με άτομα :tomato::tomato::tomato: που καπνίζουν , πίνουν αλκοολ και ειναι αγύμναστοι και χοντροί ή skinny fat

που προσπαθούν να κράξουν bodybuilders/fitness models , ή άτομα που γυμνάζονται σοβαρά και κράζουν και τα φάρμακα.

αν ένας ξέρει τι κάνει και πάρει φάρμακα και soft ναρκωτικά (ls/wd/srms) για χρόνια κινδυνευει πολύ λιγότερο απο αυτούς. Δεν μπορούν να το αποδεχθούν λόγο ασχετίλας αλλα κ πάλι έχει πλάκα . :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Έγινε επεξεργασία από nicoc89
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν παχύσαρκος και δεν είχα κανένα γνωστό πρόβλημα υγείας. Τώρα έχασα 13 κιλά και ακόμα δεν έχω. Θα συνεχίσω για ακόμα 10 και βλέπουμε, αλλά ουσία ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν παχύσαρκος και δεν είχα κανένα γνωστό πρόβλημα υγείας. Τώρα έχασα 13 κιλά και ακόμα δεν έχω. Θα συνεχίσω για ακόμα 10 και βλέπουμε, αλλά ουσία ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!

merenda-megali-polaroid.jpg
Sabotaz :devil:

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΤΣΕΙ

Που θα βρω τώρα εγώ μερέντα τέτοια ώρα, μου λες?

Έχω στο ψυγείο, αλλά μετά από τέτοια ευχή μάλλον θα την αφήσω για άλλη μέρα. You never know.

Οπότε μιλφέιγ ή παγωτό? Χμμμμμ...

Καληνύχτα

:p

Link to comment
Share on other sites

Μου λες ότι τα φάρμακα δεν είχαν καμία σχέση? Δουλευόμαστε? δηλαδή όποιος έχει πρόβλημα με την καρδιά του, το ξέρει / δεν το ξέρει, μπορεί να πεθάνει στην σάουνα?

Θαυματουργές ουσίες δεν υπάρχουν, αν τις παίρνεις, κινδυνευεις.

Μυώδεις τύπους γενικά δεν ζηλευω, ο καθένας επιλέγει πως θα αξιοποιήσει τον χρόνο του, τώρα αν μου δείξεις τύπο με τέτοιο σώμα και master από πανεπιστήμιο, τότε θα ζηλέψω.:spam:

Edit:

tujurere.jpg

Μια σαλάτα του σεφ ήταν μέσα στο πλαστικό, το ποντίκι για size reference

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Οι μικρές χαρές της ζωής, σήμερα είδα μικρές ντοματούλες στο πρώτο μου μπαξέ ever.:)

Βαλε και πιπεριες, πολυ πιο ανθεκτικο σαν φυτο και μεγαλυτερη χαρα καρποφοριας χωρις να μαγνητιζει σκουληκια,σαλιγκαρια, πουλια.

[MENTION=1086]Hero[/MENTION] αχαχαχ ωραιο αβαταρ.

νικοκ πασχεις απο ναρκισσιστικη διαταραχη?

αφενος γιατι λατρευεις το κορμι σου, αφ' ετερου γραφτηκες σε ενα φορουμ που δημιουργησαμε ο συλλογος χοντρων κομπιουτεραδων για να εισαι ο καλυτερος αναμεσα σε χοντρους για να αισθανεσαι καλα, γιατι σε αντιστοιχα φορουμ εχεις μεγαλο ανταγωνισμο?

Και νικοκ λες σε παχυσαρκα ατομα να τρυπηθουν για να λατρεψουν το κορμι τους επειδη ειναι καλυτερο απο τσιγαρο?

Αν ο [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] παθει τιποτα να ξερει η ασφαλεια ποιος του εδωσε συμβουλες.

(Γιατι απο οτι καταλαβα πρεπει να αυξησει το μεταβολισμο του λιγο για να μην κρυωνει στη δουλεια κιολας)

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION] http://www.businessinsider.com/rbc-decathlon-wall-street-best-athlete-2014-6#b-riley-trader-emeric-twomey-did-35-dips-10

Έγινε επεξεργασία από aggelopas
Link to comment
Share on other sites

Οι μικρές χαρές της ζωής, σήμερα είδα μικρές ντοματούλες στο πρώτο μου μπαξέ ever.:)

Όντως, περιέργως είναι πολύ ευχάριστο συναίσθημα. Να ανεβάσω την φραουλίτσα μου;; :p

Link to comment
Share on other sites

σε οτιδήποτε έχεις αφιερώσει χρόνο, αγάπη και μεράκι, όταν το βλέπεις να μεγαλώνει και να εξελίσσεται, χαίρεσαι, νιώθεις ότι κάτι κατάφερες, και ότι τα κατάφερες καλά. Είτε είναι παιδί, είτε είναι φυτό ή ζώο, είτε είναι κάποιο project.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.