Jump to content




DJD

Recommended Posts

Άμα βλέπει Σαμαράς ο Myralis, βραχυκυκλώνει μου φαίνεται.

Self defence mechanism?

H απλά δεν έχω ενδιαφερθεί καθόλου για το μουντιάλ και το έχω μόνο σαν background noise, γυρνάω όταν ακούω χαμό..

Link to comment
Share on other sites

Ρε την παλεύετε?

Admin και Moderator έχουν ξεσαλώσει στο off-topic περί ποδοσφαίρου, ενώ το ποταπό μέλος βάζει προειδοποιήσεις για ban.

Άντε και ο [MENTION=6133]honda22[/MENTION] να αρχίσει της καλημέρες κάθε Δευτέρα, κι ο [MENTION=23]DJD[/MENTION] τις χριστοπαναγίες για τον Τσίπρα.

κατσε να παω να τους ψαξω στην χωματερη XD

παντος αμα καποιος εχει χερι , και λιγο χρονο , δεν νομιζω να μην μπορει να φτιαξει κατι ομορφο . ειναι μεγαλυτερη ικανοποιηση να κοιτας κατι δικο σου παρα κατι αγορασμενο

Fap_Guy_Meme.png

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να μας πει πόσοι έπαθαν καρδιακό από Σαμαρά τα τελευταία 5 λεπτά..

Μετά τις αυτοκτονίες που χρεώνουμε στον Σαμαρά, να τα και τα καρδιακά. Και για αυτά ο Σαμαράς φταίει; Ε; :haha:

Link to comment
Share on other sites

ναναι καλα το google now που τις πληροφορίες που δείχνει μας κανει να δείχνουμε γνώστες ή πως είδαμε τον αγωνα :p

εγω παντως άκουσα κραβιες και μπαλωθιες οποτε ήξερα αμεσως οτι μπήκε goal :p

Link to comment
Share on other sites

Η φάση είναι να βλέπεις τον αγώνα online, από τυχαίο stream. Περίμενα να δω τι θα γίνει με το πέναλτι και ξαφνικά ακούω "Γκοοοολ" απ' έξω. Μετά το εκτέλεσε και στην οθόνη μου. :p Ένιωσα όπως νιώθουν όσοι τους κάνουν spoil το τέλος μιας σειράς...

Link to comment
Share on other sites

έβλεπα στον ύπνο μου οτι ειχα φτερούγες κοτόπουλου :crazy:

ξυπνάω και μου μύραγε καμένο κοτόπουλο :suicide::suicide::suicide:

ξανακοιμάμαι κ έβλεπα οτι ειχα βυζιά στην πλάτ κ με κυνήγαε ο ΟΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ

mitsotakis.PNG

να με τα τσιμπήσει :nada::ph34r:

Link to comment
Share on other sites

όχι άλλο ακατανόμαστο.... αναλάβαμε πάλι γάμο εγγονιού του και μας κάικε ήδη ο πίνακας του ρεύματος ( πάλι) να δω τι άλλο θα μας τύχει..... φαντάσου ο γάμος θα γίνει σε έναν κόλπο στα Σφακιά που πας μόνο με καράβι......

Link to comment
Share on other sites

όχι άλλο ακατανόμαστο.... αναλάβαμε πάλι γάμο εγγονιού του και μας κάικε ήδη ο πίνακας του ρεύματος ( πάλι) να δω τι άλλο θα μας τύχει..... φαντάσου ο γάμος θα γίνει σε έναν κόλπο στα Σφακιά που πας μόνο με καράβι......

MYTS-Jacket.jpg

αν και φοβάμαι ότι από την στιγμή που εμπλέκεται ο ακατονόμαστος στο τέλος...

shark_attack.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.