Jump to content




DJD

Recommended Posts

Σκάει το SMS. κάνω ριμπουτ κ ωπ... 4G! Τέρμα σημα απο Πηγαδάκια Βουλας & Γλυφαδα Ανω/Κάτω...

8yhehure.jpg

Well done Vodafone! :T:

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Well done που το δίνει τσάμπα ή για το τέρμα σήμα? Από τη δική μου εμπειρία έρχεται δεύτερη και στα δύο, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να επικροτούμε τα καλά :).

Δυστυχώς τα +5€ που ανακοίνωσαν για υφιστάμενους συνδρομητές Red και τα 15€ για διακοπή συμβολαίου (ακόμα και μετά τη λήξη της διάρκειάς του) είναι deal breakers...

Link to comment
Share on other sites

Δεν κακή ιδέα...αν και μου μύρισε μακαρονάδα σήμερα δεν ξέρω γιατί... μάλλον είναι που έχω πρηστεί πολύ τελευταία με την προπόνηση που κάνω και οι μυείς ζητάνε ενέργεια! :neo:

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Δεν κακή ιδέα...αν και μου μύρισε μακαρονάδα σήμερα δεν ξέρω γιατί... μάλλον είναι που έχω πρηστεί πολύ τελευταία με την προπόνηση που κάνω και οι μυείς ζητάνε ενέργεια! :neo:

Οντως, τουμανο εχεις γινει

attachment.php?attachmentid=62545&stc=1&d=1402584693

post-7649-1416078502,8472_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.