Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχα παλιά ένα mp3 cd player iRiver...

...με χτύπησε σήμερα το "τι απέγινε αυτή η εταιρία και δεν την ακούω πουθενά?"

μπήκα στο site, είδα τα προϊόντα τους και τις τιμές τους και μου έφυγε η απορία

Link to comment
Share on other sites

έλα ντε!!μάλλον θα κάτσω σπίτι σήμερα :sarcastic:

χαχαχα οτι εχει μελι ή ζαχαρη σε μεγαλη ποσοτητα μην το φοβασαι...

με ενα φιλο μου οταν εκανε ανακαινηση στο μαγαζι του βρηκαμε κατι μαρμελαδες που ειχε φτιαξει ο πατερας του πριν καμια 30ρια χρονια... τις τσακισαμε ολες χωρις κανενα απολυτως προβλημα :p

φτανει βεβαια τα μελομακαρονα να ηταν τιγκα στο μελι κι οχι ξεραμενα

Link to comment
Share on other sites

χάλασαν τα beats του κινητού μου.. :rant::cry::rip:

533a94b89d407.jpg

τι άλλο θα χαλάσει ρε φίλε;;

άσε που δε γουστάρω να τα σκάσω στην apple τώρα να πάρω άλλα... :mad:

Το είδα και υποθέτω πως σε ενδιαφέρει. MONSTER BEATS BY DR. DRE URBEATS HEADPHONES BLACK/RED - HANDSFREE - :)

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και υποθέτω πως σε ενδιαφέρει. MONSTER BEATS BY DR. DRE URBEATS HEADPHONES BLACK/RED - HANDSFREE - :)

θενκς αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω τόσα.. βρήκα κάτι άλλα να κάνω τη δουλειά μου κ έρχονται κ κάτι xiaomi pistons με 15,3€ από κίνα..

Link to comment
Share on other sites

θενκς αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω τόσα.. βρήκα κάτι άλλα να κάνω τη δουλειά μου κ έρχονται κ κάτι xiaomi pistons με 15,3€ από κίνα..

Πέρα από την πλάκα, αυτά τα ακουστικά δικαιολογούν τα λ7 τους? Τι διαφορά έχουν από φθηνότερα, μιας και τα είχες?

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από την πλάκα, αυτά τα ακουστικά δικαιολογούν τα λ7 τους? Τι διαφορά έχουν από φθηνότερα, μιας και τα είχες?

Τα είχε μέσα το κινητό που πήρα (htc one x).

Έκαναν καλή εφαρμογή στο αυτί (δε μου έφευγαν), δούλευε το beats audio effect που το θεωρώ πολύ καλό και γενικώς ήταν βολικά στη χρήση. Δεν μπλέκονταν ιδιαίτερα.. Επίσης ακύρωνε αρκετά τους θορύβους του περιβάλλοντος, ενώ όταν χαμήλωνα τη μουσική λιγάκι, άκουγα μια χαρά τα πάντα. Χαζό ακούγεται το ξέρω.. μα αυτή την ιδέα είχα.. θεωρώ πως ήταν από τα καλύτερα ακουστικά (in-ear) που είχα ποτέ.. δεν είμαι κι άνθρωπος που θα έπαιρνε ακριβά ακουστικά.. τώρα βέβαια μου λένε πως υπάρχουν κλάσεις ανώτερα κ φθηνότερα.. δεν ξέρω..

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
Link to comment
Share on other sites

έφαγα ένα ωραιότατο BSOD σήμερα το ευχαριστήθηκα

Technical Information:

*** STOP: 0x0000003b (0x00000000c0000005, 0xfffff8800f0de2ac, 0xfffff8800cbeca90,

0x0000000000000000)

*** VIDEOPRT.SYS - Address 0xfffff8800f0de2ac base at 0xfffff88002dce000 DateStamp

0x4a5bc58b

Link to comment
Share on other sites

δούλευε το beats audio effect

το οποιο ειναι απλα ενα ΕQ που δινει χαμηλες και ψηλες συχνοτητες :computer:

Το λαπτοπ μου ψηνεται ...και κλεινει...πρεπει να το καθαρισω, 4 ετια εκλεισε το κακομοιρο

πεταξε και bsod σημερα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.