Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αλλη μια φανταστικη μου ιδεα γινεται πραγματικοτητα :upside:

Οχι δεν ειναι ενα τυπικο ρολοι. Σου λεει και ποσο τις εκατο για να φυγεις απο τι δουλεια ([MENTION=1446]Dolly[/MENTION]). Οσοι καμμενοι εχουν περασει απο dialup 4800/9600kbps ξερουν οτι υστερα απο εκεινα τα χρονια τα παντα μετρούνται με bargraph και percent!

post-60-1416078461,0822_thumb.jpg

post-60-1416078461,5317_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από unseen
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φανταστικη μου ιδεα γινεται πραγματικοτητα :upside:

Οχι δεν ειναι ενα τυπικο ρολοι. Σου λεει και ποσο τις εκατο για να φυγεις απο τι δουλεια ([MENTION=1446]Dolly[/MENTION]). Οσοι καμμενοι εχουν περασει απο dialup 4800/9600kbps ξερουν οτι υστερα απο εκεινα τα χρονια τα παντα μετρούνται με bargraph και percent!

[ATTACH]62321[/ATTACH]

[ATTACH]62322[/ATTACH]

Δεν έχω λόγια! :inlove:

bFJ6GeP.gif

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό κι εγώ πήγα και έκανα μια ανάληψη 400 ευρώ να έχω να περάσω το Σ/Κ.:jump1:

Που μένεις να έρθουμε να σε ληστέψουμε?

(κατά προτίμηση γράψε, τι ώρες θα λείπεις και σε ποιο συρτάρι θα έχεις αφήσει τα 400)

Link to comment
Share on other sites

Α ναι ξέχασα πως έχεις κατανάλωση λίγο πάνω απο ένα Cayenne Turbo σε πίστα!

Κράτα κανένα 5€ για σουβλάκια!

:D

Κακοήθη, στην εθνική πέφτει!:p

Α, ψώνισα καινούριο εγκέφαλο για το κάρο αλλά δεν έχει έρθει από Αμέρικα ακόμα να τον τεστάρω.

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φανταστικη μου ιδεα γινεται πραγματικοτητα :upside:

Οχι δεν ειναι ενα τυπικο ρολοι. Σου λεει και ποσο τις εκατο για να φυγεις απο τι δουλεια ([MENTION=1446]Dolly[/MENTION]). Οσοι καμμενοι εχουν περασει απο dialup 4800/9600kbps ξερουν οτι υστερα απο εκεινα τα χρονια τα παντα μετρούνται με bargraph και percent!

[ATTACH]62321[/ATTACH]

[ATTACH]62322[/ATTACH]

πρέπει να έχεις ωράριο για να σου λέει πόσο τοις εκατό για να φύγεις από τη δουλειά :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.