Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ο τυπος έβαζε τα DVD ανάποδα στο Drive (με τα γράμματα προς τα κάτω) και δε μπορούσε να καταλάβει γιατί δε παίζουν.

Ηρθε στο γραφείο να του ανακτήσουμε τα δεδομένα απο τα δισκάκια.

Τα ανέκτησα. Αλλά δε του είπα πως.

Link to comment
Share on other sites

έχω αρχίσει να τα παίρνω με την πειραιώς... μία τραβάω λεφτά από την κάρτα της κύπρου και μου χρεώνει τα διπλά, μία την κάρτα της μιλένιουμ δε μου την αναγνωρίζει στα μισά atm της πειραιώς, τώρα (εδώ και κανένα μήνα, που μου άλλαξαν το πλαστικό της κάρτας κύπρου που είχα, με της πειραιώς και ήθελε επανενεργοποίηση) δε μπορεί το paypal να τραβήξει λεφτά από την prepaid και φυσικά δε βρίσκω (10 λεπτά) κανέναν στο τηλεφωνικό κέντρο για να γίνει η ενεργοποίηση. ε, άντε γα....

Link to comment
Share on other sites

έχω αρχίσει να τα παίρνω με την πειραιώς... μία τραβάω λεφτά από την κάρτα της κύπρου και μου χρεώνει τα διπλά, μία την κάρτα της μιλένιουμ δε μου την αναγνωρίζει στα μισά atm της πειραιώς, τώρα (εδώ και κανένα μήνα, που μου άλλαξαν το πλαστικό της κάρτας κύπρου που είχα, με της πειραιώς και ήθελε επανενεργοποίηση) δε μπορεί το paypal να τραβήξει λεφτά από την prepaid και φυσικά δε βρίσκω (10 λεπτά) κανέναν στο τηλεφωνικό κέντρο για να γίνει η ενεργοποίηση. ε, άντε γα....

πες της καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.