Jump to content




DJD

Recommended Posts

εννοείτε φραπεδιά ΟΛΟ το χειμώνα ακόμα και με το πρωινό τσιγάρο στις 7:30 το πρωί στη βεράντα με 2 βαθμούς.

Ρε μπας και σε λένε Ηλία και είσαι ο κολλητός μου ???!!

Και αυτός τα ίδια κάνει..

Link to comment
Share on other sites

(το ξέρω ότι θα το μετανιώσω που ρωτάω) τι έψαχνες και πέτυχες αγοραστή δίπλα σου;
ξανά-απαντάω στην ερωτησή σου για να το μετανιώσεις.

Pokebra XL για την νίν

και πορτοφόλι από γούνα γάτας ;)

Link to comment
Share on other sites

πας στο S/M να πάρεις παγωτό.... Algida, Eβγα Απομίμηση σοκολάτας (ffs), καραγενάνη και άλλα νόστιμα..... :whip:

το κερασάκι είναι η Δωδώνη που στην ίδια τιμή δίνει καλύτερο προϊόν. θέλουν κράξιμο λέμε

Link to comment
Share on other sites

πας στο S/M να πάρεις παγωτό.... Algida, Eβγα Απομίμηση σοκολάτας (ffs), καραγενάνη και άλλα νόστιμα..... :whip:

το κερασάκι είναι η Δωδώνη που στην ίδια τιμή δίνει καλύτερο προϊόν. θέλουν κράξιμο λέμε

και η Δωδώνη κάθε χρόνο χειρότερη είναι

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις... προς στιγμή νόμιζα ότι το φαντάστηκα το ταρακούνημα. :alien:

το ένιωσε άλλος κι άλλος;

1.4 πάνω από το λουτράκι.. αδυνατώ να πιστέψω ότι το "πιάσανε" οι δείκτες μας :worship:

Link to comment
Share on other sites

το ένιωσε άλλος κι άλλος;

1.4 πάνω από το λουτράκι.. αδυνατώ να πιστέψω ότι το "πιάσανε" οι δείκτες μας :worship:

Εγώ έλεγα για τα 3.5, 30km από το Ηράκλειο. Αν έπιασες το 1.4, προτείνω να κρατάς μια γραφίδα και να κάνεις τον άνθρωπο-σεισμογράφο! :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έλεγα για τα 3.5, 30km από το Ηράκλειο. Αν έπιασες το 1.4, προτείνω να κρατάς μια γραφίδα και να κάνεις τον άνθρωπο-σεισμογράφο! :D

έχω ευαίσθητη καρέκλα μάλλον... αν πλήρωναν καλά, ευχαρίστως :happy2:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] Καλό συγύρισμα :p

να σου πω τους πέταξα έξω και άφησα σημείωμα στη πόρτα ότι η είσοδος γίνεται ΜΟΝΟ με ποδιά και σκούπα/σφουγγαρίστρα. :...:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.